Polojasno
26°
Bratislava
Zuzana
11.8.2022
Pri akcii s názvom Posledná večera podávali policajti putá. Zadržali ďalšieho drogového dílera
Zdielať na

Pri akcii s názvom Posledná večera podávali policajti putá. Zadržali ďalšieho drogového dílera

BRATISLAVA / Počas "Poslednej večere" sa namiesto chleba a vína, podávali na Dolných Honoch v Bratislave obvinenia a putá. Policajti v rámci akcie s týmto krycím menom zadržali ďalšieho drogové dílera. Zásah nadväzuje na predchádzajúce protidrogové akcie s názvom Sodoma a Gomora.

Policajti sa v stredu, 29. septembra, vo večerných hodinách zamerali na jeden z bratislavských bytov, v ktorom býva 39-ročný Ján Ch. Počas akcie prehľadali jeho byt a dve autá. Na základe dostatku dôkazov ho obvinili z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi formou spolupáchateľstva.

Obvinený Ján mal distribuovať a predávať drogy viacerým ľuďom, ktorí už boli zadržaní a obvinení v rámci policajných akcii Sodoma a Gomora, ktoré polícia vykonala počas augusta.

Do týchto akcií bolo nasadených viac než 100 policajtov

Okrem veľkého množstva drog zaistili aj zbrane a väčší obnos peňazí. Počas akcie s názvom "Posledná večera" policajti zavŕšili vyšetrovanie celej skupiny osôb, ktoré predávali a distribuovali drogy na území Bratislavského kraja.

V prípade preukázania viny hrozí obvinenému Jánovi väzenie na desať až pätnásť rokov.

Súvisiace články

Najčítanejšie