Záhadné zmiznutie: Polícia pátra po dvojičkách z Komárna, už tri týždne ich nikto nevidel

Záhadné zmiznutie: Polícia pátra po dvojičkách z Komárna, už tri týždne ich nikto nevidel

KOMÁRNO / Nezvestnosť dvoch bratov – dvojičiek z Komárna, nahlásili ich kamaráti. Po smrti mamy nemali žiadnych príbuzných, s ktorými by udržiavali kontakt. Už tri týždne ich nikto nevidel, ľudia z blízkeho okolia majú obavy.

"Naraz prišli susedky, že kde sú chlapci, hovorím, že tu by mali byť a že neni sú. Potom prišli policajti," povedal Móric Páleník, sused nezvestných dvojičiek. 44-ročné dvojičky Pavol a Jozef žili od smrti svojej mamy, od svojich 18 rokov spoločne v byte na jednom zo sídlisk v Komárne. Naposledy ich kamaráti videli v posledný augustový deň, vybrali sa domov. Odvtedy sa im neozvali. Starší Pavol živil oboch príležitostnými prácami, boli vášnivými rybármi. "Paľo ten bol férový chlapec. Pomáhal tu starým ľuďom nakupovať, aj u mňa, aj záclony dal dole, okná umyl, všetko robil, aj dobre varil, všetko, ale ten Jožo, ten bol," zamyslel sa Móric.


Pavol a Jozef Liptákovci z Komárna, sú obaja približne 175 centimetrov vysokí, štíhlej postavy. Obaja majú hnedé vlasy a hnedé oči. Pavol má na ruke tetovanie ešte z vojenčiny. Mladší Jozef sa pri reči zajakáva. Ich okolie nevylučuje ani to, že nezvestní muži alebo aspoň starší z nich, by mohol byť zneužitý ako takzvaný biely kôň. "Akékoľvek informácie k pohybu alebo pobytu nezvestných bratov je možné podať polícii na telefónnom čísle 158, prípadne priamo na ktoromkoľvek policajnom oddelení," uviedla hovorkyňa KR PZ Nitra Renáta Čuháková.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:10 Súdna sieň
05:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:30 Policajti v akcii
06:25 Prvé oddelenie
06:40 Prvé oddelenie
05:05 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
06:45 Vánoční okouzlení
08:20 Já, kocour
10:05 Slunce, seno, erotika