Zatiahnuté
22°
Bratislava
Urban
25.5.2022
Oslava návratu staršieho syna z väzenia sa skončila ďalším zatýkaním. Mladší syn napadol družku
Zdielať na

Oslava návratu staršieho syna z väzenia sa skončila ďalším zatýkaním. Mladší syn napadol družku

RAKÚSY / Otec s rodinou oslavoval príchod staršieho syna z väzenia a v tú noc zadržali policajti jeho mladšieho syna. Mal počas spomínanej zábavy zbiť svoju družku. Tá skončila zranená v nemocnici.

"On ma stále tak bije, lebo na mňa žiarli," povedala napadnutá žena Alexandra. "Ona ho stále provokovala a on sa hanbil za ňu," uviedol otec obvineného Tibor. Otec Tibor oslavoval príchod staršieho syna z väzenia. Na začiatku ešte nevedel, že pôjde do väzenia jeho mladší syn. 

"Prišiel mi syn z basy, tak sme oslavovali a ona ho provokovala," objasnil situáciu otec Tibor. "On sa opil a prišiel hore, kde ma zbil," uviedla Alexandra. Ostré výmeny názorov patria k oslavám ale tentokrát sa to vymklo spod kontroly. Alexandra vraj mala Vladimírovi nadávať, ten ju zase mal prichytiť pri nevere. Obvinený ju začal biť metlou a mala dostať aj vázou do čela. 

"My nemáme žiadne sochy," povedal Tibor. "Udieral ma po tvári a na celom tele," uviedla Alexandra. "On ju určite nezbil, ona len spadla zo schodov, oni majú vysoké schody až hore. Ona len teraz povedala na neho," povedala teta obvineného. 

"Agresívny muž spôsobil žene viaceré zranenia. Išlo o prasknutie čelovej kosti, otvorenú ranu na čele a podliatiny po celom tele," uviedla hovorkyňa KR PZ Prešov Jana Ligdayová. "Kto miluje, nikdy nechce zabiť. To bol ako pokus o vraždu na ňu," povedala matka napadnutej. 

"Muž bol obvinený z trestného ublíženia na zdraví," uviedla Ligdayová. Bitka vraj bola len dlhodobým vyvrcholením problémov medzi partnermi. "Provokovala ho, prezývala," uviedol Tibor. 

"Ona od neho chodila stále dobitá, to nie len, že dnes. On si tú basu zaslúži," uviedla mama napadnutej. "Ona ho stále provokovala, aj keď sme ju vyhodili, ona sa stále vrátila," povedala teta obvineného. 

"Som celá dobitá. Keď ja trpím, tak nech aj on trpí," skonštatovala napadnutá. Až vyšetrovanie ukáže, kto má v tomto prípade pravdu. Sudca rozhodol o tom, že 27-ročný Vladimír si na proces počká vo väzbe. 

Súvisiace články

Najčítanejšie