Absurdné vlámanie, páchateľa zachytila kamera. Spoznali ste ho? Volajte 158

Absurdné vlámanie, páchateľa zachytila kamera. Spoznali ste ho? Volajte 158

TRENČÍN / Zlodej vyčíňal v penzióne v centre Trenčína, ktorý nedávno zrekonštruovali. Rozbíjal dvere, poškodil strechu a dokonca vytrhol ventil na bojleri. Niekoľko hodín sa z neho valila voda a všetko zatopila. Zlodeja však nasnímala kamera.

"Hrozné, z tretieho poschodia to tieklo. Tam je škoda neskutočná. Stropy, koberce," povedala Denisa, zamestnankyňa penziónu. Keď vošli do penziónu, neverili vlastným očiam. Z najvyššieho poschodia sa valila voda. "Najskôr som si myslela, že nám prasklo vodovodné potrubie, ale keď sme zistili, že dvere sú zničené, vedeli sme, že tu niekto bol," skonštatovala Denisa. Zlodej sa v penzióne nechal pravdepodobne zamknúť. V noci ho celý prehľadal. Kam sa nedostal dverami, vošiel cez strechu. "Urobil dieru v streche, rozobral škridlu, sem skočil, všetko to tu bolo mokré," vyjadrila sa Denisa.

"Keď chcel vyskočiť z okna, tak vytrhol hadicu z bojlera a vytopil nám celý penzión, kaviareň, všetko," povedala majiteľka penziónu. Penzión prerábali rok a pol. Mesiac fungoval v skúšobnej prevádzke a zlodej všetko zničil v priebehu pár hodín. Z budovy ušiel tak, že vyskočil z okna. "Odtiaľto vyskočil, je to vysoko, mohol sa zabiť," povedala Denisa. "Nebol to žiaden mladík, mohol mať okolo 40-45 rokov," skonštatovala majiteľka penziónu.

Muž sa vôbec nemaskoval a nepoužíval ani rukavice. V penzióne vypil fľašu alkoholu. Odišiel smerom k autobusovej stanici, kde si zavolal taxík. "Žiadame ľudí, aby pomohli polícii ho vypátrať," povedala majiteľka penziónu. Škody, ktoré napáchal presiahnu viac ako 100 000 eur. Majitelia veria, že niekto muža na záberoch spozná a oznámi to polícii. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:40 V siedmom nebi
15:10 Inkognito
16:40 Hoď svišťom
14:15 Majstri aukcií I.
14:45 Majstri aukcií I.
15:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
14:35 Vražedné čísla I. + II.
15:30 Stratené duše V.
16:30 Stratené duše V.
14:35 Tashiho svet
14:50 Bob a Bobek králiky z klobúka
14:55 Sníček a Dúhalka
14:15 Věř mi
15:55 E.A. Poe: Podivný experiment
18:05 Černobyl