Krvavá hádka v byte: Muž pobodal svoju manželku nožom a nožnicami

Krvavá hádka v byte: Muž pobodal svoju manželku nožom a nožnicami

BRATISLAVA / Až 12 rokov hrozí Bratislavčanovi, ktorý napadol svoju manželku. Po hádke, ktorá vyvrcholila skoro ráno v ich byte, ju pobodal kuchynským nožom a nožnicami. Napadnutá žena skončila v nemocnici a jej manžel vo väzbe.

Dráma sa odohrala o štvrtej ráno v jednom z bytov v bratislavskom Ružinove. Medzi manželmi mala vypuknúť hádka. Neskončila len pri slovách. 35-ročný Boris svoju ženu napokon napadol.

Podľa polície muž zhodil ženu na zem a kopal do nej

Zďaleka to však nebolo všetko. Muž mal zobrať kuchynský nôž a nožnice. Svoju polovičku mal následne bodať do brucha a hrudníka. Na miesto dorazili o niekoľko minút policajti a záchranka. "Záchranka ošetrila a následne transportovala pacientku s poranením viacerých oblastí tela a hlavy do univerzitnej nemocnice Bratislava," informuje hlavný lekár OS ZZS Július Pavčo. 

Muž po incidente z bytu ušiel

Ešte v teň deň ho ale policajti zadržali. "Bol podrobený vykonaniu dychovej skúšky, ktorou mu bola nemeraná hodnota 0,92 mg/l alkoholu, čo predstavuje hodnotu takmer dve promile," informuje hovorca KR PZ Bratislava Michal Szeiff. 

Útočník skončil v cele policajného zaistenia

V súčasnosti je väzobne stíhaný. V prípade preukázania viny mu hrozí až 12-ročný trest. "Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II vzniesol obvinenie zo zločinu ublíženia na zdraví 35-ročnému Bratislavčanovi Borisovi," hovorí Szeiff. 

Napadnutá mladá žena sa momentálne nachádza v nemocnici v stabilizovanom stave

Podľa obyvateľov paneláku s ňou býval manžel v byte jeho starej mamy. Manželia nemali tú najlepšiu povesť. Podľa susedov bol Boris agresívny a báli sa ho.

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:00 Noviny o 12:00
12:30 Top star
12:50 Vtierka Castle
11:50 Profesionáli III.
12:45 Zlato v garáži IV.
13:10 Poklady z blšáku X.
11:30 Nákupné maniačky
13:00 Skutočné príbehy
14:20 Prvé oddelenie II.
11:40 Matematické príšerky II.
12:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
12:20 Krtko
10:10 Nádech pro lásku
12:20 Cesta za králem trollů
14:10 Všechno musí pryč