Rodinná dráma: Muž naháňal svoju ženu a dieťa s nožom v ruke. Schovali sa na polícii

Rodinná dráma: Muž naháňal svoju ženu a dieťa s nožom v ruke. Schovali sa na polícii

PARTIZÁNSKE / Rodinná dráma sa v odohrala priamo pred policajným oddelením v Partizánskom. Muž naháňal svoju ženu a dieťa s nožom v ruke. Schovali sa na polícii, ale on v besnení pokračoval. Poškodil jej auto a potom išiel za ňou na políciu.

Na parkovisku priamo pri polícii neznámy muž prepichoval pneumatiky na aute. Obyvatelia si spočiatku mysleli, že ide o vandala. Všetko ale bolo inak. Muž pár minút predtým ohrozoval svoju rodinu.

"Počuli sme krik cez okno, že zabijem ťa, utekaj. Pozreli sme von oknom a videli sme pána, ktorý naháňal ženu, ktorá mala na rukách dieťa. Kričala u policajtov, aby jej pomohli," opísala drámu obyvateľka mesta. Žena s dieťaťom v poslednej chvíli vošla do budovy polície. Tu sa jej ujali muži zákona. Dvadsaťdeväťročný páchateľ pokračoval v besnení ďalej.

"On išiel k autu, prepichol zadnú gumu, potom odtrhol ŠPZ, prepichol aj prednú gumu," uviedla obyvateľka. Auto, ktoré poškodil patrilo jeho manželke. Rozzúrený muž sa potom rozbehol smerom k budove polície. "On mal nôž v rukách, vytiahol ho pri aute a odhodil ho pred policajnou stanicou," doplnila obyvateľka. Útočník nakoniec vbehol do budovy polície, kde ho spacifikovali a zatkli. Podľa našich informácií sa svojej žene vyhrážal aj pred dvomi týždňami. Vtedy však odmietla podať trestné oznámenie. Teraz to urobila. "Policajt začal trestné stíhanie vo veci pokračovací prečin nebezpečného vyhrážania," informovala vedúca oddelenia komunikácie krajského riaditeľstva policajného zboru, Danka Adámiková. 

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:55 Súdna sieň
17:25 Noviny
17:50 Bez servítky
16:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30 Kosti IV.
18:30 Kosti IV.
17:00 Záchranári
17:50 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
17:05 Rapotáčik 3
17:15 Malí fidlikanti
17:35 Knihy od Stonožky
16:35 Henry ze zkumavky
18:20 Pozdravy ze spermabanky
20:15 Já nebo nikdo