Do mladého 24-ročného muža narazilo auto bez brzdenia. Vodička auta má len 19 rokov

Do mladého 24-ročného muža narazilo auto bez brzdenia. Vodička auta má len 19 rokov

SEREĎ / V utorok, 20. júla, okolo deviatej hodiny večer narazila vodička do muža, ktorý prechádzal cez priechod pre chodcov. Pri náraze 19- vodička nebrzdila a muž preletel cez auto.

Dvadsaťštyriročný muž bol už v polovici priechodu, keď do neho v plnej rýchlosti narazila vodička Chevroletu. Za volantom sedela len 19 ročná miestna žena. "Náraz bol taký silný, že muž preletel cez auto a skončil na zemi v bezvedomí, s vážnymi poraneniami hlavy," informovala hovorkyňa Zlatica Antalová. Po Po príchode záchranári rozhodli o prevoze do trnavskej nemocnice. Hovorkyňa informovala aj o negatívnom výsledku skúšky na alkohol. "Prítomnosť alkoholu u chodca bude zisťovaná z jeho krvi. Policajti na mieste žene zadržali vodičský preukaz," doplnila informácie hovorkyňa. 

Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví s následkom ťažkej ujmy na zdraví. Na zistení okolností a presnej príčiny nehody policajti intenzívne pracujú. Mladá vodička bola po nehode pochopiteľne v šoku. To, či Lukáša na priechode pre chodcov nevidela, išla prirýchlo alebo sa pod nehodu podpísal iný faktor polícia vyšetruje. Isté však je, že pred priechodom nebrzdila. 

Polícia apeluje najmä na mladých a neskúsených vodičov, aby nepreceňovali svoje schopnosti  a šoférovaniu venovali plnú pozornosť. Zvýšiť opatrnosť a spomaliť je potrebné najmä v blízkosti priechodov pre chodcov. 

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:15 Byť zdravý je výhra
18:55 Simpsonovci XXX.
19:30 Profesionáli II.
20:30 Letecké katastrofy XVII.
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha VII.
20:55 Kosti
19:15 Garfield II.
19:35 Arthur a Minimojovia
20:00 Z rozprávky do rozprávky
18:40 Hvězda na střední
20:15 Kukuřičný ostrov
22:10 Nevlastní dcera