Smutný záver pátrania v Banskej Štiavnici: 17-ročného mladíka našli bez známok života

Smutný záver pátrania v Banskej Štiavnici: 17-ročného mladíka našli bez známok života

ŠTIAVNICKÉ VRCHY / Veľká pátracia akcia v Štiavnických vrchoch. V nasadení boli desiatky policajtov a hasičov. Zo vzduchu pátral policajný vrtuľník aj drony s termovíziou. Všetci hľadali 17 ročného mladíka, ktorý odišiel z domu.

Sedemnásťročný chlapec zmizol ešte v predchádzajúci deň, rodina zalarmovala pomoc. Pátrali zo zeme aj zo vzduchu. Okrem policajného vrtuľníka boli v oblasti štiavnických vrchov nasadené aj drony s termovíziou. 

"Na tejto pátracej akcie sa zúčastnili viaceré pátracie zložky. O spoluprácu sme požiadali aj letku ministerstva vnútra, ktorý vyslali na túto akciu aj vrtuľník," povedala hovorkyňa KR PZ Banská Bystrica Petra Kováčiková. 

17-ročný Martin z Banskej Štiavnice bol talentovaným futbalistom. Odišiel z domu bez toho, aby povedal kam ide. Neobjavil sa ani na futbalovom tréningu, čo všetkých znepokojilo. Ráno pristál policajný vrtuľník na ihrisku. Policajti a hasiči si rozdelili úlohy a lokality, ktoré bolo treba prehľadať. Vrtuľník potom lietal nad oblasťou okolo Banskej Štiavnice.

Smutná správa prišla žiaľ po niekoľkých hodinách pátrania. Bezvládne telo 17-ročného mladíka našli pátrači v lese, bez známok života. "Napriek vynaloženému úsiliu, malo pátranie smutný záver," dodala Kováčiková. 

Zdroj: noviny.sk/ TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:10 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:40 Policajti v akcii
06:45 Prvé oddelenie
07:10 Prvé oddelenie
05:05 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
06:45 Jak změřit svět
08:55 Let’s Dance: Revolution
10:45 Já, kocour