Zatiahnuté, dažďové prehánky
12°
Bratislava
Michaela, Michal
29.9.2022
Mŕtva žena v chodbe rodinného domu. Policajti zadržali partnera
Zdielať na

Mŕtva žena v chodbe rodinného domu. Policajti zadržali partnera

SPIŠSKÁ NOVÁ VES / Telo 33-ročnej ženy, ktoré ležalo na chodbe malo na krku bodno-reznú ranu. Lenka z nej vykrvácala. Policajtov do domu zavolali záchranári. Napádal ich partner ženy, ktorú práve oživovali.

Podľa miestnych sa Ján popoludní vrátil z krčmy. Polhodinu potom už k domu mierila záchranka v sprievode polície. Záchranári našli v spoločnej chodbe domu už len nehybné telo ženy. Okolo bolo množstvo krvi. Susedia označili spolužitie Jána a Lenky ako veľmi komplikované a hlučné. Ani Lenkina kamarátka nemala na muža dobré slovo

"On ju bil. To bolo, koľkokrát chodila modrá, biela, monokle mala. Bože môj, to je...a toto si zaslúžila? A reči, že sama sa pichla, to neverím. Lebo ona by za syna aj život položila. Je pravda, že aj ona si vypila, ale on viac," povedala kamarátka poškodenej. Ako partneri fungovali spolu dlhé roky. Mali malého chlapca. Ten podľa domácich včera odišiel s Lenkinou matkou do kúpeľov. Je podľa nich šťastím, že nebol doma. "To je veľké šťastie, že to nevidel. Ešte mi hovorila, idem ho ostrihať, pretože ide s babkou do kúpeľov. Idem mu nakúpiť, ide s babkou do kúpeľov," uviedla kamarátka. 

Ján bol po príchode záchranných zložiek agresívny a poriadne opitý. Nafúkať mal tri promile. Skončil na policajnom oddelení. V dome ho vystriedali policajní kriminalisti. "Včerajším úmrtím ženy v obci Markušovce v spišskonovoveskom okrese sa polícia intenzívne zaoberá. Vyšetrovateľ PZ v súčasnosti vykonáva potrebné procesné úkony, preto bližšie informácie nateraz nie je možné poskytnúť," povedala hovorkyňa policajtov Mesárošová. 

Agresívny Ján bol podľa informácií TV JOJ celý od krvi. No k možnej vražde ženy sa zatiaľ nepriznal. Krajský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre podozrenie z vraždy. Zadržaného muža preto eskortovali do Košíc. Podľa Lenkinej kamarátky je dôvod prečo od Jána neodišla až príliš prostý. "Láska, kvôli láske. Jej mama ju prehovárala, poď ku mne. Lebo ona bola jedináčik," dodal kamarátka. 

 

Súvisiace články

Najčítanejšie