Polícia v Dolnom Kubíne vyšetruje záhadnú smrť dôchodkyne. Zomrela po tom ako prepadla cez zábradlie

Polícia v Dolnom Kubíne vyšetruje záhadnú smrť dôchodkyne. Zomrela po tom ako prepadla cez zábradlie

DOLNÝ KUBÍN / Obyvateľov bytovky v Dolnom Kubíne vystrašil hluk. V šachte v suteréne objavili mŕtve telo dôchodkyne. Polícia už začala prípad vyšetrovať.

"Ľúto mi je, že sa to stalo, mala som ju rada," vyjadrila sa suseda. Susedia ostali preľaknutí. Na zemi v kaluži krvi našli 64 -ročnú dôchodkyňu.

Jej nehybné telo ležalo v schodiskovom priestore v suteréne vedľa výťahovej šachty na prízemí. "Žena utrpela zranenia, ktoré boli nezlúčiteľné so životom," informovala hovorkyňa operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová. "Bol som von s deťmi a suseda vyšla vonka, bola prekvapená, volala záchranku," povedal sused. Podľa susedov žena bývala vo svojom byte sama. Podľa informácii TV JOJ padala dolu zo 4. poschodia.

Nik netuší, či nešlo o nešťastnú náhodu. "Ohliadajúci lekár predbežne vylúčil cudzie zavinenie," konštatoval hovorca prezídia Radko Moravčík. Susedia poznali dôchodkyňu ako nekonfliktnú osobu. Pre objasnenie prípadu bola nariadená pitva. "Poverený príslušník začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia," doplnil hovorca Radko Moravčík.

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

11:00 Policajti v akcii
12:00 Noviny o 12:00
12:30 Top Star
11:30 Prestreté
12:45 Profesionáli III.
13:35 Simpsonovci VI.
11:45 Nákupné maniačky
13:15 Kutyil s.r.o. II.
14:05 Prvé oddelenie
11:50 Najmenší slon na svete
12:00 Maxipes Fík
12:10 Bolek a Lolek idú do sveta
11:45 Elixír života
13:20 Příliš pozdě na loučení
15:05 Všechno, co si přeje