Hádka medzi synom a otcom sa skončila krvavou drámou

Hádka medzi synom a otcom sa skončila krvavou drámou

KOŠICE / Len pred pár dňami, o pár ulíc ďalej, na rovnakom sídlisku došlo k brutálnej vražde, pri ktorej syn zavraždil druha svojej matky. Tentoraz muž zaútočil na svojho 69-ročného otca. Podľa susedov boli hádky takmer na dennom poriadku.

Syn mal ublížiť vlastnému otcovi tak, že ho musela zobrať záchranná služba. Starší muž bol už v minulosti viackrát ošetrovaný záchranármi na následky zranení, ktoré mu spôsobil jeho vlastný syn. "Keď si vypili, tak sa hlušili," hovorí suseda. 

Najčastejším spúšťačom hádok bol alkohol 

Často k ním mali chodiť popíjať kamaráti. "Zvykli kričať pred tým, ale často sa hádavali, pilo sa tu," hovorí suseda. 

V stredu 31-ročný syn svojho otca zmlátil a spôsobil mu 10 centimetrov dlhú reznú ranu. "Vo večerných hodinách sme ošetrili muža s viacerými povrchovými ranami, na viacerých častiach tela a s reznou ranou stehna. Po ošetrení sme pacienta transportovali na traumatológiu košickej nemocnice," informuje hovorca Záchrannej služby Košice Viktor Wurm. 

31-ročného Marcela odviedli ešte v noci do cely policajného zaistenia

Podľa našich informácii bol už predtým niekoľkokrát zadržaný. "To je normálne, nič nové," hovorí suseda. "Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin nebezpečného vyhrážania v jednočinnom súbehu s trestným činom ublíženia na zdraví," informuje hovorkyňa KR PZ Košice Lenka Ivanová. 

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:45 Noviny TV JOJ
06:25 Krimi
07:00 Noviny TV JOJ
05:40 Kinosála
05:50 Súdna sieň
06:50 Súdna sieň
05:30 15 minút. kuchár
06:00 Keď je pečenie umenie III.
06:45 Luxus(ne)
05:00 Zabi nudu!
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:50 Přijímačky
07:25 Cirkus
09:15 Nádech pro lásku