Syn sa vyhrážal rodičom s nožom v ruke. Neskôr tvrdil, že ich v spánku doseká sekerou

Syn sa vyhrážal rodičom s nožom v ruke. Neskôr tvrdil, že ich v spánku doseká sekerou

HUMENNÉ / Dopichám vás nožom a v spánku porúbem sekerou. Takéto vyhrážky mal 37-ročný muž adresovať svojim rodičom. Tí v strachu o život privolali políciu. Údajný agresor sa však neupokojil. Dovoľoval si dokonca aj na policajtov.

Stalo sa to v popoludňajších hodinách v okrajovej časti mesta. Na mieste museli zasahovať aj policajti. Privolala ich matka 37-ročného muža. Podľa jej slov všetko porozbíjal a správal sa agresívne. "Podľa doterajšieho vyšetrovania mal 37-ročný miestny muž vulgárne vynadať a vyhrážať sa zabitím nožom a sekerou svojim príbuzným, pričom nôž mal aj v ruke," informuje hovorca KR PZ Prešov Daniel Džobanik. 

Muž mal kričať, že ich dopichá nožom a v návale zlosti i to, že ich v spánku porúbe sekerou. "Po žene taktiež hodil sadrovú sošku, ktorá ju zasiahla do hlavy," hovorí Džobanik. 

Muž sa mal agresívne správať aj voči samotným policajtom. Do jedného z nich mal dokonca sácať. Použiť preto museli donucovanie prostriedky. Z miesta ho odviedli s putami na rukách. Dychová skúška uňho mala dopadnúť pozitívne, a to s výsledkom viac ako 2 promile alkoholu. "Policajti muža umiestnili do cely policajného zaistenia," hovorí Džobanik. 

Polícia už v tomto prípade začala stíhanie vo veci trestného činu nebezpečného vyhrážania. V prípade prebiehajú ďalšie nevyhnutné procesné úkony. Po vytriezvení muža vypočujú. Zo skutku ho zatiaľ neobvinili. "Sadzba 6 mesiacov až tri roky," informuje Džobanik. 

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
20:30 Najlepšie počasie
19:40 Profesionáli III.
20:30 Všetko čo mám rád
22:25 Všetko čo má Ander rád
20:10 Vražedné Miami
21:00 Dr. House VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
20:10 Macko Uško
20:25 Krtko
20:35 Bob a Bobek králiky z klobúka
18:25 Kolo zázraků
20:15 Šachový princ
22:10 Safe