Po silnom náraze sa terénne auto prevrátilo cez strechu. Vodič počas šoférovania stratil vedomie

Po silnom náraze sa terénne auto prevrátilo cez strechu. Vodič počas šoférovania stratil vedomie

STREDNÉ SLOVENSKO / Na ER jednotke medzi Zvolenom a Banskou Bystricou sa zrazili dve autá. 29-ročný vodič zrejme počas šoférovania náhle stratil vedomie. Pri nehode sa zranili štyria ľudia.

Náhla nevoľnosť, strata vedomia za volantom sa mala podpísať pod vážnu nehodu. 29-ročný vodič BMW stratil nad autom kontrolu v pripájacom pruhu, preletel cez ostrovček a nabúral do auta na diaľnici.

"Netuším, či dostal záchvat, či infarkt, neviem ani kadiaľ, rovno do cesty vletel do bác," tvrdí účastník nehody. "Zišiel z cesty do priekopy a späť na cestu. Došlo k bočnej zrážke," telefonuje hovorkyňa KR PZ BB Mária Faltániová. 

Po silnom náraze sa terénne auto prevrátilo cez strechu. Sedeli v ňom traja kamaráti, vracali sa domov z tréningu."Každý vyšiel ako sa dalo, jeden cez zadné okno, ďalší cez predné okno," tvrdí účastník nehody. "Zranené 4 osoby, boli v opatere rýchlej zdravotnej služby," informuje z HaZZ Zvolen Igor Katreniak. 

Prevoz do nemocníc v okolí, celá posádka sa zranila.29-ročný vodič si krátko po zrážke na nič nepamätal, jeho zdravotný stav budú preverovať v nemocnici. "Škoda 25 tisíc, nehoda je v štádiu objasňovania," telefonuje  Faltániová. 

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 Noviny o 12:00
12:40 TOP STAR
10:55 Letecké katastrofy XVI.
12:15 Profesionáli III.
13:15 Simpsonovci XII.
11:25 Pod povrchom
12:35 Slnečno, sem-tam vraždy II.
13:35 Dr. Harrow
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Bob staviteľ XV. - XVIII.
12:00 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
10:45 Hluboká voda
12:35 Před půlnocí
14:35 Zůstaň nablízku