Šokujúci zvrat: Tragický požiar domu začali vyšetrovať ako vraždu. Partnerov mal niekto dobodať

Šokujúci zvrat: Tragický požiar domu začali vyšetrovať ako vraždu. Partnerov mal niekto dobodať

LEDNICKÉ ROVNE / Vo štvrtok ráno hasiči zasahovali pri požiari domu v obci Lednické Rovne. Dvoch ľudí zo zadymených priestorov domu vytiahli, no pomôcť im už nedokázali. Vyšetrovanie požiaru sa ale krátko popoludní zmenilo na vyšetrovanie vraždy. Partnerov mal niekto dobodať.

Požiar v rodinnnom dome vypukol skoro ráno, v tom čase sa v ňom nachádzalo 5 ľudí. Miroslavovi a jeho partnerke Žanete už hasiči aj napriek resuscitácii nedokázali pomôcť. "Oni žili spolu ako druh a družka, mali tam len prechodný pobyt, býval tam s nimi syn," povedal Marián Horečný, starosta obce Lednické Rovne.

"Sestry tu stáli vonku a plakali, asi mali šok a traumu z toho všetkého," skonštatoval obyvateľ obce. Dve dievčatá len nedávno prišli o mamu a teraz aj o otca. "Viem, že im matka zomrela na rakovinu pred dvoma rokmi," povedal obyvateľ obce.

Záchranári školáčky previezli do miestnej nemocnice. "Dievčatá sú určite v ťažkom strese, venovala sa im aj naša psychologička," vyjadril sa Igor Steiner, riaditeľ nemocnice s poliklinikou Považská Bystrica. V nemocnici ošetrili aj ich nevlastného brata. "Nevykazoval známky intoxikácie a bol prepustený," uviedol Steiner.

Na miesto tragédie prišlo už predpoludním veľa kriminalistov a krátko popoludní nastal vo vyšetrovaní zvrat. "Policajti na mieste vykonávajú procesné úkony vo veci podozrenia z obzvlášť závažného zločinu vraždy," uviedla Dana Adámiková, hovorkyňa KRPZ Trenčín. Miro a jeho partnerka mali byť podľa nášho zdroja dobodaní. "Podozrivú osobu sme zadržali. Viac informácií nateraz nie je možné poskytnúť," dodala Adámiková.

Zdroj: noviny.sk/HaZZ/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:15 Súdna sieň
06:05 Súdna sieň
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:40 Policajti v akcii
06:35 Prvé oddelenie
07:05 Prvé oddelenie
05:00 Zabi nudu!
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
06:15 Konečně zazvonilo: Příběh za scénou
07:50 Elixír života
09:30 Malí letci