Dráma na križovatke vo Zvolene: Žena odmietala opustiť auto a na sedadle mala nôž, zasahovali policajti aj hasiči

Dráma na križovatke vo Zvolene: Žena odmietala opustiť auto a na sedadle mala nôž, zasahovali policajti aj hasiči

ZVOLEN / Auto, ktoré stálo krížom cez jazdné pruhy a komplikovalo dopravu, obkolesili policajti. Za volantom sedela mladá žena, ktorá odmietala otvoriť dvere. Policajti zistili, že má na sedadle položený nôž a od tej chvíle začala byť situácia veľmi vážna.

Auto stálo cez dva jazdné pruhy, zablokovalo tak dopravu a ostatní vodiči ho museli obchádzať. "Vodička nereagovala na výzvy polície a nespolupracovala," informovala policajná hovorkyňa Mária Faltániová. 

Jej nezvyčajnú jazdu si krátko pred tým všimli policajti. Mladá žena nedokázala auto udržať v jednom jazdnom pruhu a prechádzala po obrubníkoch. Na sedadle vedľa mladej ženy ležal nôž. S nikým nekomunikovala, na žiadne výzvy nereagovala a odmietala otvoriť dvere. Na policajtov trúbila, zapla stierače aj ostrekovač. Jej správanie bolo mimoriadne zvláštne.

"Vzniklo podozrenie, že je pod vplyvom omamnej a psychotropnej látky alebo v zlom stave, mala pri sebe nôž a policajti sa museli do vozidla dostať násilím," potvrdila Faltániová. 

Časť kruhového prejazdu museli policajti uzavrieť počas zásahu. Asistovali im zvolenskí hasiči, ktorí na strane spolujazdca rozbili okno. Mladú ženu potom policajti vytiahli von. "Za asistencie polície bola prevezená do nemocnice, kde jej bola na zistenie omamných látok odobratá krv," dodala policajná hovorkyňa. 

Incident budú to riešiť dopravní policajti, žena nemala vodičský preukaz. Zaujímať sa však budú nielen o jazdu bez vodičského oprávnenia, ale aj o možné požitie omamných a psychotropných látok. 25-ročná žena bola krátko po odberoch prevezená do nemocnice v Kremnici.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

21:40 NA HRANE
22:35 SEDEM
23:35 Vražedné čísla IV.
20:25 Warcraft: Prvý stret
23:05 Pod paľbou
01:30 Profesionáli
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
22:55 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
23:55 Spackané plastické operácie II.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:15 Potížísta
22:10 Valhalla: Říše bohů
00:00 Trojitá hrozba