Hororové okamihy na tuningovom zraze v Trebišove: Auto narazilo do stromu, zasahoval aj vrtuľník

Hororové okamihy na tuningovom zraze v Trebišove: Auto narazilo do stromu, zasahoval aj vrtuľník

TREBIŠOV / Vážna bola situácia na tuningovom zraze v Trebišove, kde museli zasahovať leteckí záchránari. 30-ročný vodič po prejdení meraného úseku trate, začal brzdiť, pričom dostal šmyk a narazil do stromu.

K hrôzostrašnému nárazu vozidla do stromu došlo počas tuningového zrazu v Trebišove. Vodič sa vážne zranil. Nadšenci automobilového športu sa stretli na miestnom letisku, kde obdivovali rýchle autá. 30-ročný vodič pri vysokej rýchlosti narazil do stromu.

Z vozidla nedokázal vyjsť po vlastných, a tak ho museli vyťahovať organizátori zrazu ale aj diváci, ktorí náraz videli na vlastné oči. Na miesto smeroval aj záchranársky vrtuľník a mladého muža previezli do nemocnice na kliniku Úrazovej chirurgie v Košiciach. "Pri prílete vrtuľníka a príchode lekára bol muž pri vedomí. Utrpel poranenia hlavy a chrbtice," vyjadrila sa Zuzana Turočeková, hovorkyňa VZZS ATE Poprad.

Pretekali desiatky áut v šprinte na 200 metrov. Po prejdení meraného úseku sa pri brzdení dostal do šmyku, škodovku otočilo a tá následne narazila do stromu. Na mieste bol prítomný aj znalec z odboru dopravy. "Polícia v danej veci začala trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví," uviedol Jaroslav Ličák, Oddelenie komunikácie a prevencie KR PZ Košice.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

21:40 NA HRANE
22:35 SEDEM
23:35 Vražedné čísla IV.
20:25 Warcraft: Prvý stret
23:05 Pod paľbou
01:30 Profesionáli
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
22:55 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
23:55 Spackané plastické operácie II.
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam VIII.
22:55 Okido I.
22:10 Valhalla: Říše bohů
00:00 Trojitá hrozba
01:30 Pomsta zelených draků