Útočník s nožom, ktorého v centre Bratislavy spacifikovali policajti, skončil na psychiatrii

09.07.2020 13:29 Noviny.sk Krimi

Útočník s nožom, ktorého v centre Bratislavy spacifikovali policajti, skončil na psychiatrii

BRATISLAVA / Ozbrojený muž, ktorého v stredu v bratislavskom Starom Meste spacifikovali policajti, skončil na psychiatrii. Polícia zatiaľ nikoho neobvinila.

Informáciu priniesla bratislavská krajská polícia na Facebooku. "V stredu 8. júla došlo na Prepoštskej ulici k incidentu, pri ktorom zadržali policajti 43-ročného muža. Zo strany vyšetrovateľa Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave I bolo v tejto súvislosti začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu útoku na verejného činiteľa spáchaného závažnejším spôsobom konania," uvádzajú policajti.

Ako ďalej dodala polícia, po vykonaní služobného zákroku príslušníkmi zásahovej jednotky bol muž hospitalizovaný na psychiatrickom oddelení v jednej z bratislavských nemocníc. Obvinenie konkrétnej osobe doposiaľ vznesené nebolo. Vyšetrovanie tohto prípadu aj naďalej pokračuje.

V stredu krátko popoludní vyslalo operačné stredisko polície hliadku na preverenie oznámenia, že v blízkosti ambasády na Prepoštskej ulici v Bratislave sa pohybuje muž s nožom v ruke. Muž napriek výzvam polície neupustil od svojho konania a navyše sa pri ňom nachádzali dve tašky s neznámym obsahom. Policajti muža zadržali. Viac sa dozviete v nasledujúcej REPORTÁŽI: 

Zdroj: noviny.sk/Facebook Polícia SR

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
09:30 Súdna sieň
06:00 DEDIČSTVO
07:25 Panelák
08:45 Simpsonovci IV.
06:35 POLICAJTI V AKCII
07:45 Prvé oddelenie
08:10 Prvé oddelenie
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
07:10 Požiarnik Sam IX.
07:20 Požiarnik Sam IX.
06:10 Valerian a město tisíce planet
08:35 Rodinný víkend
10:30 Blbec k večeři