Bývalý sudca Sklenka chce prehovoriť pred médiami. Povie aj to, prečo spolupracuje s políciou

Bývalý sudca Sklenka chce prehovoriť pred médiami. Povie aj to, prečo spolupracuje s políciou

BRATISLAVA / Vladimír Sklenka - bývalý sudca, ktorý sa rozhodol spolupracovať s políciou a usvedčuje trinástich bratislavských sudcov z korupcie ani po 13-ich dňoch neukončil svoj výsluch pred vyšetrovateľmi NAKA.

Sklenka vypovedá všetko, čo vie o korumpovaní obvinených zo strany Mariana Kočnera a ďalších. Pred obhajcami obvinených povedal, že vysvetlí, prečo sa rozhodol spolupracovať s políciou, ale povie to len pred médiami. Vo štvrtok Sklenka však stanovisko novinárom nevydal, keďže naďalej pokračuje jeho rozsiahly výsluch. Obhajcovia aj obvinenej Moniky Jankovskej a ďalších tvrdia, že ak sa tento svedok priznáva k vlastným trestným činom, mali by ho obviniť rovnako. Len pripomeňme, že Sklenka sa priznal, že Kočnera dostal úplatky vo výške takmer 200 tisíc eur.

"To sa dočkáte, ale nie dnes, v najbližších dňoch," povedal advokát Vladimíra Sklenku Vladimír Varinský. "Ja nie som presvedčený, že splníme podmienky na to, aby mu bolo dočasné odloženie trestného stíhania, ale ja o tom nerozhodujem," hovorí obhajca obvinenej sudkyne Andrey Haitovej Jiří Kučera. 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:05 Americký prezident
14:40 Pravá blondínka
16:45 Začarovaní
13:05 Opica z reklamy
14:50 12 podmienok dedičstva
17:15 Áno, šéfe! USA IV.
13:00 Keď je pečenie umenie III.
14:15 ZÁCHRANÁRI
15:10 ZÁCHRANÁRI
13:50 Volám sa Caillou V.
14:10 Medzi nami zvieratkami
14:20 Rybičky Flip a Flap
14:05 Příšerky pod hladinou
15:45 Diana
17:45 Valerian a město tisíce planet