Vážna nehoda na železničnom priecestí: Vlak tlačil auto pred sebou stovky metrov

Vážna nehoda na železničnom priecestí: Vlak tlačil auto pred sebou stovky metrov

Archívna reportáž
embed kód
HORNÉ KRŠKANY / Päťdesiatosemročný profesionálny vodič vošiel na železničné priecestie rovno pod osobný vlak. Vážna nehoda sa stala v Nitrianskej časti Krškany. Zdemolované vozidlo patrilo Nitrianskemu samosprávnemu kraju a vodič práve išiel po predsedu.

Nehoda sa stala na železničnom priecestí v Horných Krškanoch čo je mestská časť Nitry. Podľa informácií TV JOJ išlo o muža, ktorý je vodičom predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja. " V aute sa v čase nehody viezla jedna osoba, ktorú hasiči vyslobodili a odovzdali do opatery záchrannej zdravotnej služby. Vo vlaku sa nachádzalo 17 cestujúcich, ktorí neutrpeli žiadne zranenia," informovali hasiči. 

Záchranári zraneného vodiča previezli do Nitrianskej nemocnice. Jeho stav je vážny a bojuje o život. "S poraneniami hrudníka a hlavy," uviedla hovorkyňa FN Nitra Tatiana Timková. 

"Na priecestie vošiel z doposiaľ nezistených príčin," informovala policajná hovorkyňa Viktória Borloková. 58-ročný muž pracoval, ako profesionálny vodič Nitrianskeho samosprávneho kraja. Aj dnes ráno išiel na služobnom vozidle vyzdvihnúť predsedu Milana Belicu."Predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja Milan Belica vyjadruje úprimnú ľútosť nad dopravnou nehodu vozidla, ktoré riadil jeho dlhoročný vodič," informovala hovorkyňa NSK Oľga Prekopová.

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:05 Krimi
05:40 Noviny TV JOJ
06:25 Labková patrola II.
05:10 NAŠI IV.
05:35 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
05:10 Kto porazí šéfkuchára
05:30 Kto porazí šéfkuchára
05:55 Keď je pečenie umenie IV.
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
06:00 To nejsi Ty
07:55 Kapitán Trueno a Svatý Grál
09:55 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy