Vážna nehoda na železničnom priecestí: Vlak tlačil auto pred sebou stovky metrov

Vážna nehoda na železničnom priecestí: Vlak tlačil auto pred sebou stovky metrov

Archívna reportáž
embed kód
HORNÉ KRŠKANY / Päťdesiatosemročný profesionálny vodič vošiel na železničné priecestie rovno pod osobný vlak. Vážna nehoda sa stala v Nitrianskej časti Krškany. Zdemolované vozidlo patrilo Nitrianskemu samosprávnemu kraju a vodič práve išiel po predsedu.

Nehoda sa stala na železničnom priecestí v Horných Krškanoch čo je mestská časť Nitry. Podľa informácií TV JOJ išlo o muža, ktorý je vodičom predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja. " V aute sa v čase nehody viezla jedna osoba, ktorú hasiči vyslobodili a odovzdali do opatery záchrannej zdravotnej služby. Vo vlaku sa nachádzalo 17 cestujúcich, ktorí neutrpeli žiadne zranenia," informovali hasiči. 

Záchranári zraneného vodiča previezli do Nitrianskej nemocnice. Jeho stav je vážny a bojuje o život. "S poraneniami hrudníka a hlavy," uviedla hovorkyňa FN Nitra Tatiana Timková. 

"Na priecestie vošiel z doposiaľ nezistených príčin," informovala policajná hovorkyňa Viktória Borloková. 58-ročný muž pracoval, ako profesionálny vodič Nitrianskeho samosprávneho kraja. Aj dnes ráno išiel na služobnom vozidle vyzdvihnúť predsedu Milana Belicu."Predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja Milan Belica vyjadruje úprimnú ľútosť nad dopravnou nehodu vozidla, ktoré riadil jeho dlhoročný vodič," informovala hovorkyňa NSK Oľga Prekopová.

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:20 Súdna sieň
11:00 Dr. Dokonalý
09:45 Simpsonovci IV.
10:15 Najlepšie svetové videá V.
11:30 Áno, šéfe USA III.
08:55 Nákupné maniačky
10:20 UHÁDNI MÔJ VEK
11:20 Vražedné Miami II.
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido II.
08:35 Rodinný víkend
10:30 Blbec k večeři
12:30 Děkan Spanley