Zlodeji v hlavnom meste vykradli bankomat. Po výbuchu všade lietali peniaze

Zlodeji v hlavnom meste vykradli bankomat. Po výbuchu všade lietali peniaze

BRATISLAVA / Skupina páchateľov vyhodila do vzduchu bankomat umiestnený pri vchode do potravín. Spôsobili škodu za vyše 20 tisíc eur. Krádež sa udiala v utorok nadránom v bratislavskej mestskej časti Rača.

Nad ránom v bratislavskej časti Rača bolo počuť výbuch. Zlodeji sa za pomoci trhaviny dostali k peniazom v bankomate. Tie lietali všade naokolo.

Podľa záberov z jednej z bezpečnostných kamier, sa skupina štyroch páchateľov začala pred pol štvrtou nadránom ponevierať okolo potravín. Prišli od od železničnej trate. Pri ich pokuse dostať sa rýchlo k peniazom, ich občas vyrušili vozidlá, ktoré prechádzali okolo. Po pár minútach sa im to podarilo.

Prevádzku potravín sa podarilo sprístupniť verejnosti až popoludní. Polícii by mohli pomôcť vypátrať páchateľov aj bezpečnostné kamery z okolia a svedkovia, ktorí sa v tom čse pohybovali v okolí. "Policajný vyšetrovateľ začal v danej veci trestné stíhanie pre trestný čin krádeže a trestný čin poškodzovania cudzej veci. Predbežná výška spôsobenej škody bola vyčíslená na 20 970,- eur." vyjadrila sa policajná hovorkyňa Veronika Martiniaková. Informáciu potvrdila aj poškodená banka. 

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Prvé oddelenie II.
09:00 Súdna sieň
06:10 Dr. LUDSKY
07:30 Panelák VII.
08:40 Simpsonovci XXIII.
06:05 Prvé oddelenie II.
06:25 Prvé oddelenie II.
06:45 Dovidenia, stará mama! II.
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:40 Tashiho svet
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:25 Z ulice na green
07:10 Kapitán Trueno a Svatý Grál
09:15 Království surikat: Příběh začíná