Kamionista vletel do odstaveného auta. Doprava na R1 pri Žarnovici zostala ochromená

Kamionista vletel do odstaveného auta. Doprava na R1 pri Žarnovici zostala ochromená

ŽARNOVICA / Na rýchlostnej ceste R1 v úseku medzi Žiarom nad Hronom a Žarnovicou došlo k vážnej nehode. Kamionista narazil do odstaveného vozidla. K nárazu došlo v čase, kedy majiteľka vozidla išla umiestniť výstražný trojuholník. Prejazd týmto úsekom je obmedzený.

Môže oslavovať druhé narodeniny. Reč je o mladej žene, majiteľke tohto auta, ktoré zdemoloval kamión na R1. Začalo to defektom. "Dostala som defekt, začalo ma točiť, tak som zastavila a zapla smerovky," opísala situáciu vodička. Vybrať chcela výstražný trojuholník, otvorila kufor, no to sa už na ňu rútil rozbehnutý kamión. "Otočila som sa, už som iba preskakovala zvodidlá a počula som šlehu," pokračovala vodička auta. 

Podľa informácií polície 32-ročný poľský kamionista sa pravdepodobne nevenoval dostatočne vedeniu vozidla a situácii v cestnej premávke. Vodič si zrejme nevšimol vozidlo odstavené z dôvodu poruchy pri pravej krajnici. Do Audiny doslova vletel."K nárazu došlo v čase, kedy majiteľka vozidla išla umiestniť výstražný trojuholník," informovala policajná hovorkyňa Petra Kováčiková. 

Polícia na mieste regulovala dopravu a v čase odstraňovania havarovaných vozidiel bola cesta úplne uzavretá a doprava odklonená. Z kamióna navyše po nehode uniklo palivo. 32-ročný kamionista, ktorý nehodu zavinil na kameru hovoriť nechcel, za nepozornosť, ktorá akoby zázrakom neskončila nešťastím, ale dostal viac ako 600- eurovú pokutu.

​Celý rozhovor s vodičkou auta si môžete pozrieť TU:

Pozrite si reportáž o šialenej nehode na kruhovom objazde:

Zdroj: noviny.sk/Polícia SR

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:50 Noviny TV JOJ
07:40 Labková patrola I.
08:05 Káčerovo I.
07:30 Súdna sieň
08:30 NOVÁ ZÁHRADA
09:45 NA CHALUPE
06:00 X Factor Veľká Británia XIV.
07:40 X Factor Veľká Británia XIV.
09:00 Áno, šéfe! USA IV.
07:30 Kúzlovanie
07:40 Rapotáčik
07:50 Sníček
06:05 Mia a bílý lev
07:55 Tah pěšcem
09:55 Dobrou noc a hodně štěstí