Nočná jazda pripraví policajta o miesto. S takmer dvomi promile skončil v strome

Nočná jazda pripraví policajta o miesto. S takmer dvomi promile skončil v strome

BANSKÁ BYSTRICA / Mal takmer dve promile a havaroval v centre Banskej Bystrice. Nočná jazda ho navyše pripraví aj o pracovné miesto. Za volantom auta, ktoré v noci skončilo v strome pri ceste, totiž sedel policajt.

Bolo krátko po tretej v noci, ulice Banskej Bystrice už boli v tom čase prázdne. Mladý vodič zrejme precenil svoje sily a na hlavnom ťahu v centre meste nabúral do stromu. "K nehode došlo na ceste 1/66 na Štefánikovom nábreží, vodič viedol osobné vozidlo a zišiel z cesty a narazil do stromu," uviedla Petra Kováčiková, hovorkyňa KR PZ Banská Bystrica.  

Dvojprúdová cesta mestom mu bola zrejme priúzka aj pre to, že si za volant nesadol v triezvom stave. "Bolo mu namerané takmer 2 promile alkoholu, počas dokumetnovania bolo zistené, že ide o policajta z Banskej Bystrice," informovala Petra Kováčiková.

Muža, ktorý si pri tvrdom náraze zranil hlavu do nemocnice previezli hasičskou sanitkou. V policajnom zbore bol podľa našich zistení zhruba rok, no a po víkendovej noci sa na oddelenie už nevráti. "Nadriadení už konajú vo veci jeho prepustenia z policajného zboru. Máme za to, že policajt má ísť príkladom a takého konanie je neprípustné, nadriadení budú k takýmto policajtom pristupovať nekompromisne, vec prevzala inšpekcia Ministerstva vnútra SR," dodala Petra Kováčiková.

Pozrite si aj nasledujúcu reportáž, v ktorej sa páchateľ vydával za policajta:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
19:30 Profesionáli II.
20:25 Silnejší
01:00 Voda pre slony
19:00 Premeny s Khloé Kardashian I.
20:10 Myšlienky vraha II.
21:00 Myšlienky vraha II.
19:35 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
20:10 Macko Uško
18:20 Kolo zázraků
20:15 Věčně mladá
22:15 Pomsta je sladká