Spor pre majetok v slovenských kúpeľoch. Návštevníkom sa naskytol pohľad, na ktorý len tak nezabudnú

Spor pre majetok v slovenských kúpeľoch. Návštevníkom sa naskytol pohľad, na ktorý len tak nezabudnú

BRUSNO / V kúpeľoch Brusno bolo ráno rušno. Pred jednou z budov zaparkovali kamióny a dovnútra vošli muži, ktorí začali von vynášať všetok nábytok. Takto chceli riešiť spor, ktorý majú s vedením kúpeľov. Poslala ich firma, ktorá tvrdí, že všetko hnuteľné patrí jej.

Šokujúci pohľad sa naskytol dnes ráno hosťom v kúpeľoch Brusno. Do areálu vošli muži, ktorí začali z budovy odnášať do pristavených kamiónov zariadenie. "Dnes ráno prišiel údajný majiteľ hnuteľného majetku a začal ho vyberať, a to bez nejakého dokladu," vyjadril sa Matej Ďurica krízový manažér Kúpele Brusno. "Celé hnuteľné veci sú v našom vlastníctve, chceli sme si len vziať čo je naše," povedal konateľ spoločnosti Gendena Marián Sabó.

​Majiteľ spoločnosti, ktorá chcela nábytok odviezť tvrdil, že ho nadobudli kúpnou zmluvou minulý rok v decembri. Správkyňa konkurznej podstaty TV JOJ uviedla, že hnuteľný majetok nemôže nikto brať preč. Zakázal to podľa nej súd. "V prvom rade musí prísť s rozhodnutím súdu o vydaní veci, až na základe toho je možné hnuteľný majetok brať," povedal Matej Ďurica.

Muži zákona boli na mieste, ale nezasahovali. Banskobystrická policajná hovorkyňa TV JOJ povedala, že od oboch strán prijali trestné oznámenie a vecou sa budú zaoberať. Kto je naozaj v práve, o tom s najväčšou pravdepodobnosťou rozhodne až súd.

Požiar zničil majetok za 300 tisíc. Viac vo VIDEU:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 NOVÝ ŽIVOT
21:40 SEDEM
22:35 SEDEM
20:25 Percy Jackson: More oblúd
22:55 Posledná jazda
22:55 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
22:55 ŽREBOVANIE
21:25 Bob staviteľ
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
20:15 Ploty
22:40 Potížísta
00:25 Silnější