Mladík nezvládol jazdu a skončil v strome. Jeho nohy zostali zakliesnené

Mladík nezvládol jazdu a skončil v strome. Jeho nohy zostali zakliesnené

PRIEVIDZA / Vážna dopravná nehoda sa stala vo štvrtok večer pred Zemianskymi Kostoľanmi v okrese Prievidza. Záchranári tam ratovali mladého muža, ktorý nezvládol riadenie a s autom narazil do stromu.

Muž smeroval z Partizánskeho do Prievidze. Pred Zemianskymi Kostoľanmi ale náhle stratil nad svojím autom kontrolu. "K dopravnej nehode došlo tak, že vodič jazdiaci v aute škoda zišiel z cesty a narazil do stromu," informoval policajný hovorca Pavol Kudlička. "Po príchode na miesto sme zistili, že osoba je vo vozidle zakliesnená, postupne bola za pomoci hydraulického zariadenia vyprostená von," vyjadril sa veliteľ zásahu hasičov  Jozef Krausko. 

Mladý muž mal zaseknuté nohy. Hasičom zásah komplikovala poloha vozidla. To sa nachádzalo tesne vedľa stromu. Dostať vodiča von z auta nebolo vôbec jednoduché. Po celý čas bol pri vedomí. Nakoniec ho previezli do bojnickej nemocnice. Podľa lekárov utrpel viacero zlomenín. Najvážnejšie má poranenú nohu, ktorú mu v nemocnici museli operovať. Jeho stav je však stabilizovaný.

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:00 Prvé oddelenie II.
05:30 NAJLEPŠIE POČASIE
05:35 Noviny TV JOJ
05:40 Súdna sieň
06:40 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
07:45 NOVÁ ZÁHRADA
05:25 ZÁCHRANÁRI
06:05 Dr. Ema
07:40 Dr. Ema
05:00 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:00 Vyškolena láskou
06:35 Vánoční okouzlení
08:15 Překvapení