Mladík nezvládol jazdu a skončil v strome. Jeho nohy zostali zakliesnené

Mladík nezvládol jazdu a skončil v strome. Jeho nohy zostali zakliesnené

PRIEVIDZA / Vážna dopravná nehoda sa stala vo štvrtok večer pred Zemianskymi Kostoľanmi v okrese Prievidza. Záchranári tam ratovali mladého muža, ktorý nezvládol riadenie a s autom narazil do stromu.

Muž smeroval z Partizánskeho do Prievidze. Pred Zemianskymi Kostoľanmi ale náhle stratil nad svojím autom kontrolu. "K dopravnej nehode došlo tak, že vodič jazdiaci v aute škoda zišiel z cesty a narazil do stromu," informoval policajný hovorca Pavol Kudlička. "Po príchode na miesto sme zistili, že osoba je vo vozidle zakliesnená, postupne bola za pomoci hydraulického zariadenia vyprostená von," vyjadril sa veliteľ zásahu hasičov  Jozef Krausko. 

Mladý muž mal zaseknuté nohy. Hasičom zásah komplikovala poloha vozidla. To sa nachádzalo tesne vedľa stromu. Dostať vodiča von z auta nebolo vôbec jednoduché. Po celý čas bol pri vedomí. Nakoniec ho previezli do bojnickej nemocnice. Podľa lekárov utrpel viacero zlomenín. Najvážnejšie má poranenú nohu, ktorú mu v nemocnici museli operovať. Jeho stav je však stabilizovaný.

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

21:40 SEDEM
22:35 SEDEM
23:35 Myšlienky vraha II.
20:25 Percy Jackson: More oblúd
22:55 Posledná jazda
22:55 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
22:55 ŽREBOVANIE
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:15 Ploty
22:40 Potížísta
00:25 Silnější