Dobré správy z nemocnice. Martinko (4), ktorého mal dobiť vlastný otec, už dýcha bez prístrojov

Dobré správy z nemocnice. Martinko (4), ktorého mal dobiť vlastný otec, už dýcha bez prístrojov

HRONEC / Stav štvorročného Martinka, ktorého podľa polície dobil jeho vlastný otec, sa zlepšil. Lekári ho už odpojili od prístrojov a dýcha sám. Kriminalisti dnes prečesávali dvor v Hronci, kde rodina býva. Preverujú informácie o záhadnom tehotenstve chlapcovej matky.

Technici v špeciálnych oblekoch, hasiči aj kriminalisti v piatok prehľadávali okolie domu kde Martinova rodina býva. Hasiči niekoľko hodín odčerpávali žumpu pri plote. Súvisieť to má podľa zdroja TV JOJ s nedávnym tehotenstvom Martinovej mamy, ktoré skončilo záhadne. "Povedala, že je tehotná, ešte som sa s ňou vadila, že z čoho budú žiť s piatimi deťmi, potom mi už len vraveli, že nemá brucho a kde je dieťa?" uviedla Martinova stará mama. 

​Žena bola podľa jej matky Jany tehotná ešte počas leta. V breznianskej nemocnici ale nerodila. V Hronci tvrdila, že počas tehotenstva o dieťa prišla, no kriminalisti teraz preverujú informácie, podľa ktorých mala porodiť doma. A s tým súvisí aj ich dnešné vyšetrovanie na mieste. Podrobnejšie informácie ale zatiaľ nezverejnili. Kde je v súčasnosti Martinova mama a ďalšie tri deti jasné nie je. Vnúčatá boli zverené do starostlivosti starej mamy z otcovej strany, no ani dnes sme ich vo Valaskej nenašli.

Dobré správy však prišli z nemocnice. Martinkov stav sa zlepšil a lekári ho odpojili od prístrojov, dýcha sám. Potešilo to starú mamu Janu, ktorá sa spojila s úradmi a je rozhodnutá o svojho vnuka bojovať. "Písala som na osvojenie Maťka, tak mi to doniesli podpísať," dodala stará mama. 

30-ročný Marek, chlapcov otec, je stále vo väzbe a mal sa údajne priznať k tomu, že chlapca zbil.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

14:20 Súdna sieň
15:25 POLICAJTI V AKCII
16:20 POLICAJTI V AKCII
14:30 Simpsonovci II.
15:00 Panelák
15:50 Hoď svišťom
14:00 Vražedné čísla I. + II.
15:00 Vražedné čísla I. + II.
15:55 Kosti VII.
14:40 Jahôdka a jej kamaráti I.
15:05 Ruby z dúhy I.
15:20 Strážca vesmíru Roger
14:50 Belle
16:45 Asterix: Sídliště bohů
18:20 Zoolander No. 2