Brutálna vražda je zahalená rúškom tajomstva. Polícia o prípade naďalej mlčí

Brutálna vražda je zahalená rúškom tajomstva. Polícia o prípade naďalej mlčí

BRATISLAVA / Bratislavská polícia smrť mladej učiteľky Violy naďalej vyšetruje ako zabitie. 17. deň od jej smrti stále neodpovedala na viaceré otázky. Napríklad, ako Viola zomrela, prípadne ako sa do prístavu dostala.

Doráňanú a vyčerpanú 34 ročnú Violu našli v pondelok 11. novembra v areáli prístavu. Napriek okamžitej pomoci zraneniam podľahla. 

​Polícia takmer celý týždeň o prípade mlčala. V nedeľu 17. novembra po otázkach televízie JOJ stroho informovali, že príčinu smrti mladej ženy určí pitva.

​Až na tretí deň po zverejnení, teda viac ako týždeň od jej smrti, verejnosť informovali, že prípad vyšetrujú ako zabitie. Neposkytovanie informácii odôvodnili vyšetrovacou taktikou.

​Po ďalších dňoch mlčania sa na sociálnych sieťach spustila lavína poplašných správ o ďalších vraždách žien v hlavnom meste. Polícia ich označila za nepravdivé.

Po 11 dňoch vyšetrovania sa vrátili na miesto, kde Violu našli. V blízkosti mosta Apollo údajne našli predmet, ktorý by mohol súvisieť s týmto prípadom.

Ani to ale nepotvrdili. Podľa najnovších informácií skutok neprekvalifikovali na vraždu a naďalej ho vyšetrujú ako zabitie.

Polícia verejne k smrti Violy: Paralela medzi vraždou Violy a smrťou ďalšej ženy nie je: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 NOVÝ ŽIVOT
21:40 SEDEM
22:35 SEDEM
20:25 Percy Jackson: More oblúd
22:55 Posledná jazda
22:55 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
22:55 ŽREBOVANIE
21:10 Okido I.
21:25 Bob staviteľ
21:35 Krtko
20:15 Ploty
22:40 Potížísta
00:25 Silnější