Tragédia na bratislavskom sídlisku. Zo 7. poschodia vypadol 29-ročný muž

Tragédia na bratislavskom sídlisku. Zo 7. poschodia vypadol 29-ročný muž

BRATISLAVA / Ranná tragédia na bratislavskom sídlisku. Na chodníku pred panelákom našli ležať muža, ktorému ani záchranári nedokázali pomôcť.

K tragédií došlo v pondelok v skorých ranných hodinách na Vŕbovej ulici v bratislavskej Vrakuni. Okolo pol šiestej ráno 29-ročný mladík, ktorý býval v byte na 7. poschodí zatiaľ z nezistených príčin vypadol z okna bytovky. Do pár minúť prišli na miesto záchranári a rovnako aj polícia.

"Na tiesňovú linku 158 sme prijali oznámenie o nehybnom tele muža pred bytovým domom. Po príchode na miesto záchranári sa pokúšali zraneného muža na mieste oživiť, to sa im žiaľ nepodarilo a lekár konštatoval smrť," informovala hovorkyňa operačného strediska Alena Krčová.

V čase tragédie sa v byte okrem neho malo nachádzať viacero ľudí, vrátane jeho brata s manželkou a ďalšou ženou. To, čo predchádzalo tejto smutnej udalosti, zatiaľ, známe nie je. Susedia mimo kamery povedali, že sa z bytu do rána ozýval hluk, bolo počuť hádky a údajne mal úradovať u všetkých aj alkohol.

Policajti všetkých, čo s nebohým mužom do rána trávili čas, vypočúvali a zisťovali, čo sa vlastne stalo. Na miesto bol privolaný aj súdny lekár, ktorý mal vylúčiť alebo potvrdiť cudzie zavinenie. Polícia zatiaľ viac neprezradila.

"Okolnosti Vami uvedeného prípadu sú predmetom vyšetrovania, k jednotlivým podrobnostiam sa nie je možné vyjadriť," uviedol policajný hovorca Michal Szeiff. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:00 INKOGNITO
14:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:45 IQ TAXI
13:00 Prvé oddelenie
13:30 Simpsonovci IV.
14:00 Simpsonovci IV.
13:05 Kosti IX.
14:05 Vražedné čísla III.
15:05 Vražedné čísla IV.
13:25 Viking Vicky
13:35 Viking Vicky
13:50 Volám sa Caillou V.
13:20 Jezdkyně
15:10 Sedmilhář
16:50 Prázdniny!