Kamión, ktorý sa sám pohol, pritlačil muža o stenu. Podľa informácií TV JOJ je v kritickom stave

Kamión, ktorý sa sám pohol, pritlačil muža o stenu. Podľa informácií TV JOJ je v kritickom stave

PREŠOV / V areáli súkromnej firmy v Prešove sa stala nešťastná udalosť. Kamión, ktorý sa dal sám do pohybu, pritlačil muža o stenu. Spôsobil mu vážne zranenia a museli ho na mieste oživovať. Podľa informácií z nemocnice je v kritickom stave.

Vážny úraz sa stal pri jednej z miestnych firiem. Zranil sa 55-ročný muž, ktorý do súkromného areálu v Prešove vozil tovar. K nešťastnej udalosti došlo pri budove, kde vodič s kamiónom zastavil. "Za doposiaľ presne nezistených okolností došlo k pritlačeniu 55-ročného muža kamiónom na stenu budovy," uviedla policajná hovorkyňa v Prešove Jana Ligdayová.

"Záchranári po príchode namiesto zistili, že 55-ročný muž je v bezvedomí, nedýcha a má ťažký úraz hlavy. Okamžite zahájili resuscitáciu," uviedol záchranár Jozef Minár. Muža s vážnymi zraneniami previezli záchranári do prešovskej nemocnice. V kritickom stave je hospitalizovaný na ARE. "Pacient utrpel vážne poranenie hrudníka. Je v umelom spánku a na umelej pľúcnej ventilácii," povedala hovorkyňa nemocnice v Prešove Renáta Cenková.

Podľa zdroja televízie JOJ muž v areáli vyložil tovar a chystal sa už odísť. Na malú chvíľu však ešte predtým mal vystúpiť z kamióna a ten sa práve vtedy pohol. Vodič sa podľa ľudí, ktorí v areáli pracujú, snažil kamión zastaviť. Zrejme chcel nastúpiť do kabíny, no to sa mu nepodarilo a kamión ho mal pritlačiť o stenu budovy. Presné okolnosti sú však nateraz v štádiu vyšetrovania. "Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Prešov - Sever začal trestné stíhanie pre prečin ublíženie na zdraví," dodala Ligdayová.

Pozrite si archívnu reportáž.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
20:30 Najlepšie počasie
19:30 Profesionáli II.
20:30 Vojna o planétu opíc
23:35 Bezpečný prístav
19:00 Kosti IV.
20:10 C.S.I.: Kriminálka New York III.
21:00 C.S.I.: Kriminálka New York III.
20:00 Z rozprávky do rozprávky
20:05 Macko Uško
20:20 Krtko
18:15 Tajemství úspěchu
20:15 Kšeftaři
21:50 Plán útěku 2