Otec jedenástich detí zmizol bez stopy. Polícia žiada o pomoc pri pátraní

Otec jedenástich detí zmizol bez stopy. Polícia žiada o pomoc pri pátraní

DRAVCE / Otec jedenástich detí z východného Slovenska zmizol bez stopy. Je nezvestný od minulého týždňa. Z domu odišiel so slovami, že odchádza za prácou do Českej republiky. Tam už ale nedošiel.

Roman (36) má doma manželku a 10 detí. Najmladšie má iba dva mesiace. Jeho najstarší syn je už dospelý a pracuje v susednom Česku. Práve za ním mal ísť ešte minulý týždeň aj jeho otec. Z domu odišiel s tým, že mal namierené na vlakovú stanicu, no odvtedy ho niet.

"On tam nedošiel. Ráno volám synovi a on sa pýta na otca, že kde je, že nedošiel do roboty," vraví manželka nezvestného muža Lucia Pechová. Z domu si vzal cestovnú tašku s vecami. Mal v nej aj doklady a mobilný telefón. Na ten sa mu ale jeho najbližší nevedia dovolať. Za najstarším synom, ktorý pracuje v Česku však taktiež nedošiel. "Nezvestný muž je vysoký 158 cm, má hnedé oči, čierne vlasy s pribúdajúcou plešinou. Zvláštnym znamením je u tohto muža pírsing na brade," informuje policajná hovorkyňa Jana Ligdayová. 

"Ráno som mu volala tak zvonilo, ale už má zas vypnuté," vraví nešťastná manželka. Ak máte o nezvestnom mužovi akékoľvek informácie, oznámiť ich môžete osobne na policajnom oddelení alebo na známom tel. čísle 158.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 Núdzový let
23:10 Až na dno
01:35 Na výlete
22:35 Stávka na nevestu
00:30 Špeciálna jednotka
02:20 Mačka a pes
21:55 Staroveké proroctvo
22:55 Vikingovia V.
23:55 Vikingovia V.
22:40 Požiarnik Sam VIII.
22:55 Okido II.
23:05 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:15 Rukojmí
23:55 Za hranici
01:35 V zemi krve a medu