Vlámanie sa skončilo tragicky. Krčmárku vydesil pohľad na zakliesnené telo mŕtveho muža

Vlámanie sa skončilo tragicky. Krčmárku vydesil pohľad na zakliesnené telo mŕtveho muža

ROŽŇAVA / Desivý pohľad sa v nedeľu skoro ráno naskytol krčmárke v rožňavskom pohostinstve. Keď išla otvoriť prevádzku, vo dverách ju vydesil pohľad na nehybné telo muža, ktorý bol zakliesnený v sklenenej výplni. Vystrašená žena ihneď privolala políciu.

Karol (48) sa chcel s najväčšou pravdepodobnosťou vlámať do pohostinstva, a to cez sklenenú výplň vo vchodových dverách. Tá ale bola privysoko. Muž si zrejme zobral poleno, na ktoré sa postavil a snažil sa do pohostinstva preliezť cez malé okno vo dverách. "Rozbil to drevom zrejme a tam strčil hlavu. Čiže hlavu mal vo vnútri a telo a nohy von," uviedla krčmárka. "Obhliadajúci lekár na mieste cudzie zavinenie predbežne vylúčil a na stanovenie presnej príčiny smrti bolo nariadené vykonanie pitvy," informovala Lenka Ivanová, hovorkyňa KR PZ Košice. Podľa slov krčmárky sa Karol už pred pár dňami v pohostinstve pokúsil o samovraždu. Do žily si mal vtedy sám zaviesť kanylu a začal krvácať. Záchranári ho previezli na psychiatrickú ambulanciu, odkiaľ ho mali prepustiť. Včera bol v pohostinstve opäť a to až do záverečnej. "Bol tu, aj si podriemal, on zvykol prespávať v útulku," potvrdila krčmárka. 

Či sa chcel Karol v pohostinstve zohriať, pospať si alebo niečo ukradnúť vyšetruje polícia. Krčmárky sa však zhodujú na tom, že išlo o slušného a bezproblémového zákazníka. "Taký slušák bol, sem tam si dal poldeci," tvrdia. "To, prečo sa muž nachádzal v pohostinstve je predmetom policajného vyšetrovania, a preto vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nebudeme v tejto chvíli poskytovať žiadne bližšie informácie," povedala Lenka Ivanová, hovorkyňa KR Pz Košice. Išlo o stáleho zákazníka tohoto pohostinstva. Jeho posledná návšteva sa mu žiaľ stala osudnou.

Popíjal s miestnymi, ale domov sa už nevrátil. Záhadná smrť otriasla obcou Markušovce:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

22:45 Rallye smrti 2050
00:45 Božská Florence
03:10 Profesionáli VIII.
20:30 Božská Florence
23:00 Na okraji púšte
00:40 Sopka
21:55 Dokázaná nevina
22:50 Walking Dead IX.
00:05 Vraždy, ktoré šokovali XXI.
22:40 Požiarnik Sam VIII.
22:50 Okido I.
23:05 Pat a Mat
21:55 Ztratili jsme Stalina
23:55 Mlčení
02:25 Strážce spravedlnosti II.