Jasno
-2°
Bratislava
Vratko
29.11.2023
Žena napadla svoju matku a vyhrážala sa jej smrťou. Dôvod, prečo to spravila, vás zarazí
Zdielať na

Žena napadla svoju matku a vyhrážala sa jej smrťou. Dôvod, prečo to spravila, vás zarazí

Archívna reportáž

Chlapec základnej školy napadol svoju matku. Viac o prípade sa dozviete v reportáži

KARLOVE VARY / Dvadsaťtriročná žena napadla svoju matka a potom sa jej vyhrážala, že ju zabije. Agresívne správanie mladej ženy malo odštartovať to, že ju a jej malú dcéru objednávala matka k lekárovi.

Polícia už mladú ženu obvinila z nebezpečného vyhrážania. "Karlovarskí kriminalisti zahájili trestné stíhanie 23-ročnej ženy z Karlových Varov, ktorú obvinili zo spáchania prečinu nebezpečného vyhrážania," vyjadrila sa hovorkyňa krajskej polície Eva Valtová. O prípade informoval web novinky.cz, útok sa mal odohrať údajne v polovici marca. 

"Obvinená žena započula ako jej matka objednáva svoju chorú dcéru a vnučku k lekárovi. To sa jej ale nepáčilo a mala začať svoju matku slovne napádať," pokračovala hovorkyňa polície s tým, že matka potom svojej dcére povedala, aby si zbalila svoje a z bytu odišla. Dcéra mladej ženy je pritom v starostlivosti babky.

"Vzhľadom k vzrastajúcej agresivite mala svoju matku opakovanie udierať do oblasti chrbta. Pri útoku sa jej mala tiež vyhrážať zabitím, potom byt opustila," opísala Valtová. Obvinená sa ďalej vyhrážala cez SMS správy. "Týmto konaním vzbudila u poškodenej dôvodnú obavu o jej vlastný život a zdravie. V prípade dokázania viny hrozí mladej žene trest odňatia slobody na 1 rok," dodala policajná hovorkyňa. 

Súvisiace články

Najčítanejšie správy