Trikrát narazil do zaparkovaného auta a utekal pred políciou. Namerali mu tri promile

Trikrát narazil do zaparkovaného auta a utekal pred políciou. Namerali mu tri promile

HAŽÍN NAD CIROCHOU / Z krčmy rovno za volant. 39-ročný muž najprv podľa svedkov opakovane narazil do zaparkovaného auta na krajnici a pokračoval ďalej. To ho už naháňali miestni, aj policajti. Dychová skúška ukázala tri promile. Vodič ale tvrdil - nič sa nestalo.

Podľa svedkov vyšiel z krčmy a sadol za volant. Upozornil na seba, keď narazil do auta. A vraj postupne až trikrát. Ani to ho nezastavilo a pokračovať ďalej. "Sme vybehli dopredu. On utekal dole ulicou, tam bola jedna hliadka a zospodu išla ďalšia," opisuje udalosti poškodený Šimon. 

"Vozidlo šoféroval 39-ročný Humenčan. Policajti ho zadržali na miestnej komunikácii v obci," informuje policajný hovorca Igor Pavlik. Polícia mužovi dala na mieste fúkať. Výsledok bol ohromujúci - asi 3 promile. 

Policajti muža obvinili z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Kým svedkovia zostali zhrození, toto je reakcia podguráženého vodiča: "Nič sa nestalo!" 

Majiteľ poškodeného auta náklady na opravu odhadol na asi 500 eur. Vraví, že vozidlo, v ktorom sedel obvinený, nemá zákonné poistenie. Skončil na policajnom oddelení, no na superrýchle konanie napokon za mrežami čakať nebude. "Muž bol zo zadržania prepustený na slobodu," dodal Pavlik. 

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:35 Noviny TV JOJ
07:25 SpongeBob v nohaviciach VIII.
07:50 Káčerovo
07:00 Súdna sieň
08:00 Súdna sieň
09:10 NOVÁ ZÁHRADA
06:45 Dr. LUDSKY
08:00 Dr. LUDSKY
09:25 Áno, šéfe USA II.
07:20 Požiarnik Sam X.
07:30 Kúzlovanie
07:40 Rapotáčik
06:55 Pozdravy ze spermabanky
08:50 Góóól! III.
10:35 Red Dog - psí legenda