Po čelnej zrážke pri Košiciach zomreli štyria ľudia. Polícia zadržala vodičák 20-ročnému mužovi

Po čelnej zrážke pri Košiciach zomreli štyria ľudia. Polícia zadržala vodičák 20-ročnému mužovi

TURŇA NAD BODVOU / Pri čelnej zrážke áut neďaleko Košíc prišli na mieste o život traja ľudia, ďalší zomrel pri prevoze do nemocnice. Ďalšie tri osoby, z ktorých dve museli hasiči z vozidiel vyslobodzovať hydraulickým zariadením, utrpeli rôzne zranenia. Na pomoc museli prísť aj leteckí záchranári.

K nehode došlo krátko po 18:00 hodine."Pri nehode na mieste zahynuli 3 osoby, 1 osoba po prevoze do nemocnice a 3 osoby sú zranené. Príčinu dopravnej nehody vyšetruje polícia," informovala polícia na svojej stránke. Šoférom čierneho Golfu bol len 20-ročný muž z okresu Košice okolie, za volantom druhého auta sedel podľa informácií polície 51-ročný Rožňavčan. 

​Od obce Drienovec smeroval 20-ročný muž, ktorý pri odbočovaní z hlavnej cesty na vedľajšiu, smerom do Turne nad Bodvou, nedal prednosť v jazde oproti idúcemu autu Alfa Romeo. V aute mladíka sa práve on a dvaja spolujazdci ťažko zranili, ďalší dvaja zrážku neprežili. Päťdesiatjedenročný muž so ženou zrážku neprežili. 
"Vodičovi zn. VW Golf bol vykonaný odber krvi na zistenie prítomnosti požitia alkoholických nápojov a iných návykových látok /drog/a na mieste zdržaný vodičský preukaz. Požitie alkoholu u vodiča vozidla zn. Alfa Romeo bude zisťované pri pitve," informovala policajná hovorkyňa Jana Mesárová. 

Policajný vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia.

Matka malého dieťaťa havarovala pri Tajove. Za volantom mala dostať mikrospánok. Viac v reportáži TU:

Zdroj: noviny.sk/hazz

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

11:20 DIVOKÉ KONE
12:30 DIVOKÉ KONE
13:50 Súdna sieň
10:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:15 Mutanti II.
13:25 Hoď svišťom
12:00 Columbo
14:00 JAG IV.
15:00 Policajt z L.A.
12:10 Príšerky zo skúmavky
12:30 Albert pozná prírodu najlepšie
12:55 Agi Bagi
11:35 Love and Mercy
13:45 Tankový prapor
15:15 Kdybych měl křídla