Desaťčlennej ukrajinskej posádke skrížilo cestu osobné auto. Stav jednej zo žien je kritický

Desaťčlennej ukrajinskej posádke skrížilo cestu osobné auto. Stav jednej zo žien je kritický

KAPUŠANY / V Kapušanoch neďaleko Prešova sa zrazili dve osobné autá a dodávka. Posádke z Ukrajiny, ktorá smerovala za prácou do Česka, skrížilo cestu osobné auto. Stav jednej zo žien bol podľa informácií od záchranárov kritický.

Posádka, ktorá sa viezla v ukrajinskej dodávke, išla po hlavnej ceste. Mali namierené za prácou, keď im v Kapušanoch skrížilo cestu oproti idúce osobné auto. To po zrážke ešte odhodilo a vrazilo do ďalšieho auta, ktoré vychádzalo z vedľajšej cesty. Takto opísal okolnosti nehody vodič z ukrajinskej dodávky. Jedna žena, ktorá s nimi sedela v dodávke, bola po nehode zranená. A takisto aj posádka osobného auta. V havarovaných autách bolo 10 ľudí. Traja z nich boli zranení. Záchranári ich odviezli do prešovskej nemocnice. "Jedna osoba bola ošetrená lekárskou zdravotnou službou a dvom osobám sme poskytli predlekársku zdravotnú pomoc," uviedol Anton Štelbacký, veliteľ zásahu HaZZ Prešov. "Dychové skúšky na alkohol boli u oboch vodičov negatívne," informoval Igor Pavlik, hovorca KR PZ Prešov. 

​Ukrajinská posádka musela cestu za prácou odložiť. Ich dodávka bola nepojazdná a navyše jedna zo žien, ktorú viezli, skončila v nemocnici. Horšie však na tom bola žena v osobnom aute, ktorá sedela na mieste spolujazdca. "Pacientka je hospitalizovaná na oddelení anesteziológie a intenzívnej medicíny, v umelom spánku, vo vážnom stave," informovala Renáta Cenková, hovorkyňa FNsP Prešov. 

"Na vozidlách boli vykonané protipožiarne opatrenia," dodal Anton Štelbacký. 

Len 9-ročná Lea kráčala so psom popri ceste, keď ju zrazilo auto. Za nehodu vraj môže mikrospánok:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

21:40 NA HRANE - VOĽBY 2020
23:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
00:40 Myšlienky vraha II.
20:25 X-Men: Prvá trieda
23:20 Projekt Mind Blown
23:30 18 ROKOV S TV JOJ
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
22:55 ŽREBOVANIE
23:00 TIPOS INFO
22:05 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam X.
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Dobrodruh Flynn
22:10 Muži, ženy a děti
00:05 Bájní tvorové: Dračí hrobka