Desaťčlennej ukrajinskej posádke skrížilo cestu osobné auto. Stav jednej zo žien je kritický

Desaťčlennej ukrajinskej posádke skrížilo cestu osobné auto. Stav jednej zo žien je kritický

KAPUŠANY / V Kapušanoch neďaleko Prešova sa zrazili dve osobné autá a dodávka. Posádke z Ukrajiny, ktorá smerovala za prácou do Česka, skrížilo cestu osobné auto. Stav jednej zo žien bol podľa informácií od záchranárov kritický.

Posádka, ktorá sa viezla v ukrajinskej dodávke, išla po hlavnej ceste. Mali namierené za prácou, keď im v Kapušanoch skrížilo cestu oproti idúce osobné auto. To po zrážke ešte odhodilo a vrazilo do ďalšieho auta, ktoré vychádzalo z vedľajšej cesty. Takto opísal okolnosti nehody vodič z ukrajinskej dodávky. Jedna žena, ktorá s nimi sedela v dodávke, bola po nehode zranená. A takisto aj posádka osobného auta. V havarovaných autách bolo 10 ľudí. Traja z nich boli zranení. Záchranári ich odviezli do prešovskej nemocnice. "Jedna osoba bola ošetrená lekárskou zdravotnou službou a dvom osobám sme poskytli predlekársku zdravotnú pomoc," uviedol Anton Štelbacký, veliteľ zásahu HaZZ Prešov. "Dychové skúšky na alkohol boli u oboch vodičov negatívne," informoval Igor Pavlik, hovorca KR PZ Prešov. 

​Ukrajinská posádka musela cestu za prácou odložiť. Ich dodávka bola nepojazdná a navyše jedna zo žien, ktorú viezli, skončila v nemocnici. Horšie však na tom bola žena v osobnom aute, ktorá sedela na mieste spolujazdca. "Pacientka je hospitalizovaná na oddelení anesteziológie a intenzívnej medicíny, v umelom spánku, vo vážnom stave," informovala Renáta Cenková, hovorkyňa FNsP Prešov. 

"Na vozidlách boli vykonané protipožiarne opatrenia," dodal Anton Štelbacký. 

Len 9-ročná Lea kráčala so psom popri ceste, keď ju zrazilo auto. Za nehodu vraj môže mikrospánok:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:45 Kixšou
05:50 Dr. Dokonalý
07:20 Panelák VIII.
05:50 Dovidenia, stará mama! II.
06:30 POLICAJTI V AKCII
07:25 POLICAJTI V AKCII
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
05:35 Vzpomínky na Manhattan
07:15 Hříšný tanec
09:05 Ve jménu krále