Zrážka rýchlika s autom na železničnom priecestí pri Leviciach

Zrážka rýchlika s autom na železničnom priecestí pri Leviciach

HORNÝ PIAL / Na železničnom priecestí v obci pri Leviciach sa zrazil rýchlik s osobným autom. Na mieste zomreli dvaja ľudia, Železničná trať je v smere z Levíc do Bratislavy  momentálne uzavretá.

K vážnej nehode došlo v dedine Horný Pial. Na železničnom priecestí sa zrazil rýchlik s osobným autom. O život podľa informácií TV JOJ prišli dve ženy vo veku 46 a 30 rokov, ktoré sedeli v aute. Na mieste momentálne zasahujú všetky záchranné zložky, hasiči vyslali pre cestujúcich evakuačný autobus. Železničná trať je v smere z Levíc do Bratislavy  uzavretá. 

​Podľa informácií TV JOJ je železničné priecestie bez závor, no so zvukovou a svetelnou signalizáciou.  Vozidlo, v ktorom sedeli dve ženy vošlo na priecestie rovno pred prichádzajúci vlak.  Vo vlaku, ktorý smeroval z Košíc do Bratislavy sa nachádzalo asi 300 cestujúcich, nikto z nich sa podľa našich informácií nezranil. 
Železničiari už hlásia niekoľko meškaní spojov v tomto smere. 

Okolnosti tragickej zrážky sú v štádiu vyšetrovania. Polícia zisťuje aj to, ktorá zo žien sedela za volantom. Z pohľadu na zdemolované auto boli všetci zhrození. Miestni nám povedali, že na takúto nehodu na priecestí si nepamätajú. 

Vlak zrazil v Bratislave len 4-ročné dievča. Viac v reportáži TU:

Zdroj: noviny.sk/HaZZ SR

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 KINOSÁLA
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:10 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:40 Profesionáli VII.
06:15 Profesionáli VII.
06:50 NAŠI IV.
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:10 Albert spoznáva svet
06:25 Albert spoznáva svet
05:05 Belmondo
06:55 Dobrodružství Hucka Finna
08:50 Slepý