Vážna nehoda si vyžiadala výjazd leteckých záchranárov. Na ceste ostal prevrátený kamión

Vážna nehoda si vyžiadala výjazd leteckých záchranárov. Na ceste ostal prevrátený kamión

Archívna reportáž
Pri dopravnej nehode ostal na ceste prevrátený kamión. Na miesto boli privolaní leteckí záchranári. embed kód
LOZORNO / Srbský vodič kamiónu v obci Lozorno po nadjazde nad diaľnicou D2 v smere do Malaciek z dosiaľ neznámych príčin nezvládol riadenie a s vozidlom sa prevrátil. Utrpel tak devastačné poranenia ruky. Jeho stav je vážny.

K vážnej dopravnej nehode došlo zhruba po druhej hodine v smere Stupava pri výjazde Lozorno. Kamión ostal na ceste prevrátený a na miesto boli privolané viaceré záchranné zložky. "V uvedenom úseku vodič z doposiaľ presne nezistených príčin nezvládol vedenie a s vozidlom sa prevrátil na ľavú stranu," informuje hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ Veronika Slamková. 

Hasiči museli vodiča vyprosťovať za pomoci hydraulického zariadenia, ten totižto zostal zakliesnený pod kabínou vozidla. Na miesto nehody boli privolaní aj leteckí záchranári, ktorí museli vodiča, vzhľadom k jeho vážnemu stavu, urýchlene transportovať do nemocnice. 

"Momentálne je tento pacient diagnostikovaný a sú mu realizované všetky potrebné vyšetrenia. Jeho stav si bude vyžadovať aj operačný zákrok," približuje hovorkyňa Univerzitnej nemocnice v Bratislave Eva Kliská. 

Kvôli odstraňovaniu následkov nehody bola cesta v danom úseku neprejazdná viac ako 3 hodiny. Čo presne stálo za týmto nešťastím ukáže až ďalšie policajné vyšetrovanie. "Okolnosti a príčiny tejto dopravnej nehody sú v súčasnej dobe v štádiu objasňovania," dodáva Slamková. 

Plne naložený kamión s potravinami a spotrebným tovarom do supermarketu nedorazil. Vodič pravdepodobne dostal mikrospánok a zišiel do priekopy. Viac vo videu: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:40 POLICAJTI V AKCII
11:40 DIVOKÉ KONE
10:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:20 SVET PODĽA EVELYN
12:55 SVET PODĽA EVELYN
08:35 Amerika má talent XII.
10:55 Kosti
12:00 Columbo
10:00 Jahôdka a jej kamaráti I.
10:25 Požiarnik Sam X.
10:35 Zabi nudu! II.
08:55 Hrdinové ohně
11:15 O myšce a medvědovi
12:45 12 darů do života