Pri rozsiahlej protidrogovej razii v Bratislave zadržali policajti z NAKA vyše dvadsať ľudí

Pri rozsiahlej protidrogovej razii v Bratislave zadržali policajti z NAKA vyše dvadsať ľudí

BRATISLAVA / V jednej z bratislavských mestských častí zasahovala Národná kriminálna agentúra pri rozsiahlych protidrogových raziách. V putách skončilo viacero ľudí.

Protidrogová jednotka NAKA vtrhla počas štvrtkového večera do viacerých rodinných domov v Podunajských Biskupiciach. Polícia o tom informovala bez ďalších podrobností prostredníctvom svojej sociálnej siete. Išlo o policajnú akciu s názvom Rokok. Policajti neodišli na prázdno. V putách nakoniec skončilo viac ako 20 osôb.

"Okrem zadržaných osôb, vykonali policajti 5 domových prehliadok a 5 prehliadok iných priestorov, pozemkov alebo vozidiel, kde zaistili veci, ktoré budú podrobené znaleckému skúmaniu kriminalistickými expertmi," informoval policajný hovorca Michal Slivka. Biznis mal prebiehať aj v rodinných domoch, len niekoľko metrov od policajnej stanice.

Pre ľudí žijúcich v neďalekom okolí nie je informácia o drogovom biznise žiadnou novinkou. Podľa ich slov tu pravdepodobne predávali pervitín a heroín a pri dome sa mali denne striedať ľudia a rôzne autá. Všetko sa to malo diať už od začiatku tisícročia.

"Vzhľadom na prebiehajúce úkony trestného konania nie je možné v súčasnosti poskytnúť žiadne bližšie informácie, aby nedošlo k zmareniu alebo sťaženiu objasnenia alebo vyšetrenia predmetnej veci," dodal Slivka. 

Pozrite si archívnu reportáž o podobnej razii v Nitrianskom kraji: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:55 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
05:10 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:00 NOVÁ ZÁHRADA
05:00 Prvé oddelenie II.
05:20 DEDIČSTVO
06:05 MacGyver
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:15 Popelky
07:50 Vyškolena láskou
09:30 Arrietty ze světa půjčovníčků