Mali ju dávno vykopnúť, zaznelo na pojednávaní s policajtkou

Mali ju dávno vykopnúť, zaznelo na pojednávaní s policajtkou

SNINA / Jej morálny kredit je tak nízky, že z polície ju dávno mali vykopnúť. Takéto ostré slová adresoval muž zo Sniny policajtke, ktorá spolu s rodičmi čelí obžalobe z výtržníctva. Kým poškodení majú útok stále v živej pamäti, obžalovaných ani justičná pôda neodradila od toho, aby sa správali nedôstojne.

Podľa slov poškodených došlo k útoku ešte v apríli v roku 2011. Prípad stále nie je definitívne uzavretý. Z útoku na Filipa a Veroniku policajti obvinili rodinu zo Sniny, rodičov a ich dcéru, policajtku z Obvodného oddelenia polície v Humennom. Tí na pojednávania dlhodobo nechodili. Prišli až dnes. Veronika tvrdí, že práve ženy si na nich trúfli viac, ako otec rodiny.

"Najprv to bol slovný útok a keď nás odchytili na ulici, tak bitka, najintenzívnejšie zo strany staršej a tej policajtky," hovorí poškodená Veronika.

Rodina zo Sniny na naše otázky nereagovala. Policajtka sa ale pri každom z novinárov pristavila s mobilom. Spolu s mamou ukazovali vulgárne gestá.

"Za to všetko, čo spôsobila, čo urobila, jej morálny profil je tak nízko, u polície nemá čo robiť. Dávno mala byť vykopnutá. Robí zlé meno ozbrojeným zložkám," hovorí Sninčan Jozef Staviščák.

Trojica čelí obžalobe z trestného činu výtržníctva. Proces bude pokračovať v auguste.

Kauza sa ťahá už roky:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
09:50 Súdna sieň
06:50 Súdna sieň
08:20 Profesionáli III.
09:15 Profesionáli III.
07:20 Hoď svišťom
08:20 Panelák
09:45 Policajt z L.A.
07:50 Sníček
08:00 Okido I.
08:15 Viking Vicky
07:05 Kdybych měl křídla
08:45 Lásce v patách
10:20 O(d)puštění