Mali ju dávno vykopnúť, zaznelo na pojednávaní s policajtkou

Mali ju dávno vykopnúť, zaznelo na pojednávaní s policajtkou

SNINA / Jej morálny kredit je tak nízky, že z polície ju dávno mali vykopnúť. Takéto ostré slová adresoval muž zo Sniny policajtke, ktorá spolu s rodičmi čelí obžalobe z výtržníctva. Kým poškodení majú útok stále v živej pamäti, obžalovaných ani justičná pôda neodradila od toho, aby sa správali nedôstojne.

Podľa slov poškodených došlo k útoku ešte v apríli v roku 2011. Prípad stále nie je definitívne uzavretý. Z útoku na Filipa a Veroniku policajti obvinili rodinu zo Sniny, rodičov a ich dcéru, policajtku z Obvodného oddelenia polície v Humennom. Tí na pojednávania dlhodobo nechodili. Prišli až dnes. Veronika tvrdí, že práve ženy si na nich trúfli viac, ako otec rodiny.

"Najprv to bol slovný útok a keď nás odchytili na ulici, tak bitka, najintenzívnejšie zo strany staršej a tej policajtky," hovorí poškodená Veronika.

Rodina zo Sniny na naše otázky nereagovala. Policajtka sa ale pri každom z novinárov pristavila s mobilom. Spolu s mamou ukazovali vulgárne gestá.

"Za to všetko, čo spôsobila, čo urobila, jej morálny profil je tak nízko, u polície nemá čo robiť. Dávno mala byť vykopnutá. Robí zlé meno ozbrojeným zložkám," hovorí Sninčan Jozef Staviščák.

Trojica čelí obžalobe z trestného činu výtržníctva. Proces bude pokračovať v auguste.

Kauza sa ťahá už roky:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:00 Česko Slovensko má Talent
14:50 Sahara
17:30 NOVINY
14:00 Simpsonovci XI.
14:20 Poklady z blšáku II.
14:55 Zlato v garáži II.
13:55 FBI
14:55 Dr. House IV.
15:50 C.S.I.: Kriminálka Miami III.
13:50 Volám sa Caillou V.
14:15 Zatancuj si s Nely
14:20 Rybičky Flip a Flap
13:45 O myšce a medvědovi
15:15 Království surikat: Příběh začíná
16:40 Sladko-slaná láska