Mali ju dávno vykopnúť, zaznelo na pojednávaní s policajtkou

Mali ju dávno vykopnúť, zaznelo na pojednávaní s policajtkou

SNINA / Jej morálny kredit je tak nízky, že z polície ju dávno mali vykopnúť. Takéto ostré slová adresoval muž zo Sniny policajtke, ktorá spolu s rodičmi čelí obžalobe z výtržníctva. Kým poškodení majú útok stále v živej pamäti, obžalovaných ani justičná pôda neodradila od toho, aby sa správali nedôstojne.

Podľa slov poškodených došlo k útoku ešte v apríli v roku 2011. Prípad stále nie je definitívne uzavretý. Z útoku na Filipa a Veroniku policajti obvinili rodinu zo Sniny, rodičov a ich dcéru, policajtku z Obvodného oddelenia polície v Humennom. Tí na pojednávania dlhodobo nechodili. Prišli až dnes. Veronika tvrdí, že práve ženy si na nich trúfli viac, ako otec rodiny.

"Najprv to bol slovný útok a keď nás odchytili na ulici, tak bitka, najintenzívnejšie zo strany staršej a tej policajtky," hovorí poškodená Veronika.

Rodina zo Sniny na naše otázky nereagovala. Policajtka sa ale pri každom z novinárov pristavila s mobilom. Spolu s mamou ukazovali vulgárne gestá.

"Za to všetko, čo spôsobila, čo urobila, jej morálny profil je tak nízko, u polície nemá čo robiť. Dávno mala byť vykopnutá. Robí zlé meno ozbrojeným zložkám," hovorí Sninčan Jozef Staviščák.

Trojica čelí obžalobe z trestného činu výtržníctva. Proces bude pokračovať v auguste.

Kauza sa ťahá už roky:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:30 Noviny TV JOJ
06:20 Krimi
06:55 Noviny TV JOJ
05:40 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
05:05 Extrémna premena III.
05:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
05:35 Jahôdka a jej kamaráti III.
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
05:35 Já a ty
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?