Na Zlatých pieskoch sa utopil 41-ročný muž. Zachrániť sa ho snažil manželský pár

Na Zlatých pieskoch sa utopil 41-ročný muž. Zachrániť sa ho snažil manželský pár

BRATISLAVA / Tragická udalosť na Zlatých pieskoch v hlavnom meste. V jazere sa utopil 41-ročný muž z Brezna. Čo sa presne stalo vyšetruje polícia.

K tragickej udalosti došlo v sobotu popoludní. Manželský pár si na prechádzke všimol v jazere na Zlatých pieskoch topiaceho sa muža. Podľa informácií TV JOJ privolali záchranárov a medzitým zohnali čln, ktorým muža vytiahli na breh. Do príchodu záchranárov neváhali a poskytovali mu prvú pomoc. 

"Muža sa po vytiahnutí na breh snažili oživiť náhodní svedkovia. Žiaľ po príchode záchranárov už nejavil žiadne známky život a lekár musel konštatovať smrť," informovala hovorkyňa záchranárov Alena Krčová. Napriek tomu záchranári začali okamžite s oživovaním, bolo však už neskoro. 

Podľa svedkov z miesta a zdroja TV JOJ blízkeho vyšetrovaniu, sa Slavomír mal ísť kúpať pod vplyvom alkoholu. "V súvislosti s nálezom tela 41 -ročného muža, ktoré bolo nájdené v priebehu dnešného dňa v areáli Zlatých pieskov, ohliadajúci lekár vylúčil cudzie zavinenie ako jeho príčinu smrti. Presnými okolnosťami a príčinami jeho úmrtia sa v súčasnej dobe zaoberajú policajti druhého bratislavského okresu," uviedla tiež Krčová. 

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:15 Noviny TV JOJ
06:05 Krimi
06:35 Noviny TV JOJ
05:00 Súdna sieň
05:45 Súdna sieň
07:05 NOVÁ ZÁHRADA
05:30 Nové bývanie
06:00 Mutanti
06:40 Mutanti
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:10 Albert spoznáva svet
06:10 Výlet s mámou
08:00 Jmenuji se Jerry
09:50 Rande naslepo