Vo Zvolene sa v noci naháňali policajti s autom. Po náraze do lampy ušiel

Vo Zvolene sa v noci naháňali policajti s autom. Po náraze do lampy ušiel

ZVOLEN / Nočná naháňačka vo Zvolene. Policajti prenasledovali vodiča auta s košickými evidenčnými číslami, ktorý riskantne prechádzal mestom.

Auto sa rútilo veľkou rýchlosťou, išlo smerom od Žiaru nad Hronom na centrum Zvolena. Policajná hliadka si všimla riskantnú jazdu vodiča v úseku, kde opravujú obchvat preletelo auto na červenú. Iba tesne sa mu vyhol prichádzajúci kamión. Vodič auta unikal dokonca aj cez rozostavanú časť cesty, dostal sa do protismeru. Osudnou sa mu stala zákruta na frekventovanej križovatke pod mostami, kde vozidlo vynieslo a nabúralo do stĺpa. Vodič z auta pred policajtmi utiekol. Samotné vozidlo prehľadali kriminalisti, bol tam aj policajný technik. Našli tam viacero podozrivých vecí, napríklad mobilné telefóny, ktorých pôvod teraz zisťujú.

Hoci z miesta ušiel, polícia už pozná totožnosť muža, ktorý mal sedieť za volantom. Ide o Lučenčana, ktorý nikdy nemal vodičský preukaz a už niekoľkokrát šoféroval aj napriek uloženému zákazu viezť motorové vozidlo. Nebol to zrejme gentleman, keďže 31-ročnú spolujazdkyňu nechal v aute bez pomoci. Vystrašenej spolujazdkyni pomohli policajti, o šialenej jazde, ktorej bola účastníčkou hovoriť nechcela. Samotné auto prehľadali kriminalisti, bol tam aj policajný technik.

Počas prehliadky našli viaceré podozrivé veci, vrátanie niekoľkých mobilov, notebooku či dokladov, ktorých pôvod teraz zisťujú.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
09:15 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE
08:25 Rýchla rota Chipa a Dala
09:20 Simpsonovci XXIV.
06:55 OCHRANCOVIA
08:20 Panelák
09:45 Policajt z L.A.
07:35 Príšerky zo skúmavky
07:50 Sníček
08:00 Okido I.
06:05 Paddington 2
07:55 Jezdkyně
09:50 Příliš pozdě na loučení