Zápach z bytu. Obyvatelia bytovky žili niekoľko dní s mŕtvolou

Zápach z bytu. Obyvatelia bytovky žili niekoľko dní s mŕtvolou

BRTAISLAVA / Hnilobný zápach obťažoval obyvateľov niekoľkoposchodového domu. Ich obava, ktorú nemal nikto odvahu si preveriť, sa potvrdila. V dome žili niekoľko dní s mŕtvolou.

Podľa predbežných informácii z miesta v pivničných priestoroch sa má nachádzať telo 67-ročného muža. Políciu privolali na miesto obyvatelia domu na Miletičovej ulici v Bratislave. Už dlhšiu dobu bolo v dome cítiť hnilobný zápach. Až v utorok jeden starší pán rozhodol skontrolovať pivnicu. To, čo našiel, nečakal. Na provizórnom ležovisku našiel mŕtvolu v rozklade.

"Na miesto privolaný súdny lekár nezistil na tele muža znaky cudzieho zavinenia, v tejto súvislosti bolo nariadené pochovanie muža v zákonnej lehote," informuje hovorca bratislavskej polície Michal Szeiff. 

Prvotné informácie o bývalom obyvateľovi domu, 67-ročnom Vladimírovi K. sa po obhliadke miesta potvrdili. Muž pred časom býval v dome. Keďže bol podľa susedov problematický, byt v ktorom žil v podnájme, musel opustiť. Pravdepodobne nemal kam ísť, tak si vytvoril v pivnici priestor, v ktorom prebýval. Podľa obhliadajúceho lekára muž pravdepodobne zomrel pred týždňom.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
19:40 Profesionáli III.
20:25 Ostrí chlapci
23:00 Papierové mestá
20:10 Myšlienky vraha III.
21:00 Dr. House VI.
21:50 Slnečno, sem-tam vraždy I.
20:10 Macko Uško
20:25 Krtko
20:35 Mach a Šebestová na cestách
20:15 Neklidná mysl
22:10 Let
00:25 Mapy ke hvězdám