Na NAKA v Nitre vypovedal ďalší obvinený v prípade vraždy Jána Kuciaka, Miroslav Marček

Na NAKA v Nitre vypovedal ďalší obvinený v prípade vraždy Jána Kuciaka, Miroslav Marček

NITRA / Od rána vypovedal na pobočke Národnej kriminálnej agentúry v Nitre Miroslav Marček, ktorý je tiež obvinený v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Polícia ho v prípade označuje za vodiča, ktorý mal strelca čakať pri futbalovom ihrisku vo Veľkej Mači.

Miroslava Marčeka priviezli kukláči na výsluch na nitrianskej pobočke NAKA krátko pred deviatou hodinou. Marček si zakrýval hlavu kapucňou, okamžite ho voviedli do budovy pobočky NAKA. Výsluch Miroslava Marčeka trval dve hodiny. Jeho advokát situáciu nechcel komentovať. Pri odchode si už Marček tvár neskrýval. 

​Miroslav Marček je v prípade vraždy novinára a snúbenice políciou označovaný, ako vodič, ktorý mal na miesto činu vraha doviezť. Potom, ako vyšetrovatelia v prípade obvinili podnikateľa Mariána Kočnera, obvinených vypočúvajú nanovo. 

V prípade vraždy Jána Kuciaka obvinili 8. marca aj Mariana Kočnera. Ten je v kolúznej väzbe pre inú ekonomickú trestnú činnosť, kauzu zmenky. 

V utorok ako svedok vypovedal aj Peter Tóth, ktorý mal pre podnikateľa dať sledovať novinárov. Vo štvrtok ozbrojení kukláči na výsluch doviedli aj Zoltána Andruskóa, ten podľa obvinení vraždu sprostredkoval. Vypovedať prišiel aj strelec Tomáša Szabo, ktorému pribudlo ešte ďalšie obvinenie.

Pozrite si súvisiacu reportáž: 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:40 NOVÝ ŽIVOT II.
14:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
16:30 PRESTRETÉ
14:15 NAŠI III.
14:50 POLICAJTI V AKCII
15:50 POLICAJTI V AKCII
13:50 Doktori III.
14:50 Dr. House II.
15:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
14:10 Medzi nami zvieratkami
14:20 Rybičky Flip a Flap
14:25 Slávny lovec Pampalini
14:15 Světlo mezi oceány
16:35 Arthur a souboj dvou světů
18:25 Romantici