KOMENTÁR: Obviní prokuratúra vo vražde ďalšiu osobu? Čo je so stíhaným Kočnerom?

KOMENTÁR: Obviní prokuratúra vo vražde ďalšiu osobu? Čo je so stíhaným Kočnerom? Zdroj: noviny.sk
Dnes by sa verejnosť mala dozvedieť viac o vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Úrad špeciálnej prokuratúry robí už o 13:00 tlačovku k prípadu vraždy.

V stredu v inom prípade vyšetrovateľ vypočul Alenu Zsuzsovú, ktorá je obvinená z objednávky vraždy Kuciaka a Kušnírovej. Zatiaľ čo Zsuzsová pred políciou na výsluchoch trávi celé hodiny, jej dlhoročného priateľa a ochrancu Mariana Kočnera v násilnej trestnej veci vraždy polícia ešte údajne nevypočula ani ako svedka. Teda, aspoň orgány činné v trestnom konaní o tom neinformujú a doteraz o tom nemajú vedomosť advokáti obvinených z vraždy. 

Kočner ale do vraždy Kuciaka zapadá, teda podľa výpovedi donedávna utajeného svedka Petra Tótha je to veľmi pravdepodobné. To tvrdí Tóth, ktorý spolupracuje s orgánmi činnými v trestnom konaní a vypovedá o Kočnerovi. 

V každom prípade, dnes avizujú vyšetrovacie orgány posun vo vyšetrovaní vraždy novinára a jeho priateľky. Podľa advokátov, ktorí obvinených zastupujú, je veľmi pravdepodobné, že prokuratúra predloží návrh na predĺženie väzby všetkým štyrom obvineným z objednávky, sprostredkovania a samotnej úkladnej vraždy novinára a mladej archeologičky. 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:50 Noviny TV JOJ
06:35 Krimi
07:05 Noviny TV JOJ
05:10 Hoď svišťom
05:40 Súdna sieň
06:45 Súdna sieň
05:05 Keď je pečenie umenie III.
05:50 Ochrancovia
06:30 Ochrancovia
05:05 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:20 Ledová sezóna
07:05 Dámský klub
08:55 Paříž počká