KOMENTÁR: Obviní prokuratúra vo vražde ďalšiu osobu? Čo je so stíhaným Kočnerom?

KOMENTÁR: Obviní prokuratúra vo vražde ďalšiu osobu? Čo je so stíhaným Kočnerom? Zdroj: noviny.sk
Dnes by sa verejnosť mala dozvedieť viac o vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Úrad špeciálnej prokuratúry robí už o 13:00 tlačovku k prípadu vraždy.

V stredu v inom prípade vyšetrovateľ vypočul Alenu Zsuzsovú, ktorá je obvinená z objednávky vraždy Kuciaka a Kušnírovej. Zatiaľ čo Zsuzsová pred políciou na výsluchoch trávi celé hodiny, jej dlhoročného priateľa a ochrancu Mariana Kočnera v násilnej trestnej veci vraždy polícia ešte údajne nevypočula ani ako svedka. Teda, aspoň orgány činné v trestnom konaní o tom neinformujú a doteraz o tom nemajú vedomosť advokáti obvinených z vraždy. 

Kočner ale do vraždy Kuciaka zapadá, teda podľa výpovedi donedávna utajeného svedka Petra Tótha je to veľmi pravdepodobné. To tvrdí Tóth, ktorý spolupracuje s orgánmi činnými v trestnom konaní a vypovedá o Kočnerovi. 

V každom prípade, dnes avizujú vyšetrovacie orgány posun vo vyšetrovaní vraždy novinára a jeho priateľky. Podľa advokátov, ktorí obvinených zastupujú, je veľmi pravdepodobné, že prokuratúra predloží návrh na predĺženie väzby všetkým štyrom obvineným z objednávky, sprostredkovania a samotnej úkladnej vraždy novinára a mladej archeologičky. 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:40 V siedmom nebi
15:00 Súdna sieň
16:20 Modrý kód
12:40 Zlato v garáži IV.
13:10 Profesionáli II.
14:10 Najlepšie svetové videá V.
12:50 Prvé oddelenie
13:05 Spravodlivosť v krvi X.
14:00 9-1-1 III.
12:55 Knihy od Stonožky
13:05 Ruby z dúhy I.
13:25 Viking Vicky
12:50 Nine
15:05 Rodinná loupež
16:50 Mopsík k zulíbání