Smrteľná nehoda pri Piešťanoch si vyžiadala život cyklistu

Smrteľná nehoda pri Piešťanoch si vyžiadala život cyklistu

PIEŠŤANY / Tragická nehoda sa stala včera večer neďaleko Piešťan. Po zrážke s osobným vozidlom prišiel o život 66-ročný cyklista. Muž s najväčšou pravdepodobnosťou doplatil na to, že ho na neosvetlenej vozovke nebolo vôbec vidieť. Na mieste tragédie bol aj reportér Krimi Ľubo Trautenberger.

Vydesený muž zavolal na tiesňovú linku 112 v utorok krátko pred siedmou večer. Vracal sa domov z práce, keď sa pred ním vraj znenazdajky objavil cyklista. Došlo k zrážke s fatálnymi následkami. K incidentu došlo medzi obcami Bašovce a Horné Orvište. 

Na miesto dorazili aj všetky záchranné zložky z Piešťan. Cyklistu (66) po náraze odhodilo vedľa cesty, kde zostal nehybne ležať. Zdravotní záchranári spolu s hasičmi sa ho snažili oživiť. "Vyslaní záchranári sa snažili muža oživiť, žiaľ bezúspešne. Lekár musel konštatovať smrť,“ informovala hovorkyňa záchranárov, Alena Krčová. Muž utrpel mnohopočetné zranenia, ktorým na mieste podľahol. 

Podľa vodiča osobného vozidla cyklista údajne jazdil krátko pred zrážkou v protismere, navyše vraj nemal na sebe ani žiadne reflexné prvky. To potvrdila aj polícia s tým, že nielen že bol v tmavom, ale ani na bicykli nemal žiadne osvetlenie.

Presné príčiny jeho smrti ale i to, či bol pod vplyvom alkoholu, ukážu výsledky nariadenej pitvy. Vodič auta sa nezranil a dychová skúška bola u neho negatívna.  

K nehode došlo aj v Zemianskych Kostoľanoch. Otec pod vplyvom alkoholu sadol za volant aj s dvoma dcérami v aute: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

22:45 Skryté čísla
01:40 INKOGNITO
03:40 Rodinné záležitosti
22:35 Rallye smrti 2050
00:35 Hviezdna brána III.
01:35 Súboj kúzelníkov I.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 ŽREBOVANIE
23:00 TIPOS INFO
22:50 Volám sa Caillou V.
23:15 Fix a Foxi
23:40 Albert spoznáva svet
21:55 Barva pleti
23:55 Alibi na klíč
01:25 Zabít pro pana Perkinse!