Krokodíl a tiger v Jasnej. Prepili všetky peniaze, tak sa odviezli ukradnutou dodávkou

Krokodíl a tiger v Jasnej. Prepili všetky peniaze, tak sa odviezli ukradnutou dodávkou

JASNÁ / Fašiangový karneval sa pre mladíkov z Poľska skončil pobytom v policajnej cele. Dvojica prepila v Jasnej všetky peniaze. A tak sa rozhodli, že do mesta sa odvezú na ukradnutom aute.

Poliaci využili príležitosť, dodávka stála naštartovaná pred hotelom hneď vedľa lyžiarskeho svahu. Dvaja muži v maskách tigra a krokodíla neváhali, nasadli a zviezli sa do Liptovského Mikuláša.

Medzičasom oznámil hotelový personál krádež vozidla polícii. Dodávku zakrátko vypátrala hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky. Stála pred ubytovňou, asi 15 kilometrov od hotela, vo vnútri však už nikto nebol. Služobný pes priviedol policajtov k dvojici Poliakov, ktorí pokojne spali.

Dawid (23) aj jeho o rok mladší kamarát mali čo vysvetľovať. Práve Dawida policajti obvinili z neoprávneného používania cudzieho motorového vozidla. Po zadržaní mal v dychu takmer dve promile alkoholu.

Pomoc psov pri pátraní je mnohokrát veľmi kľúčový. Pozrite reportáž o ďalšom prípade, kedy vďaka služobnému psovi vypátrali zlodeja: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

21:50 Hriešny tanec
00:00 Paranormálne záhady V.
01:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ STRIHÁK
22:50 Cesta bojovníka
01:00 Simpsonovci V.
01:25 Simpsonovci VI.
23:55 Myšlienky vraha III.
00:55 Myšlienky vraha III.
01:50 Dedičstvo
23:35 Arthur a Minimojovia
00:00 Zabi nudu! II.
00:05 Knihy od Stonožky
23:55 Zápočet z přežití
01:20 Vražedná náruč
02:45 Zlatokopka