Tragická nehoda v Lučenci. Auto sa rozdelilo na dve časti

02.03.2019 18:50 Noviny.sk Krimi
Tragická nehoda v Lučenci. Auto sa rozdelilo na dve časti Zdroj: FB - HaZZ
LUČENEC / Tragické následky mala piatkova dopravná nehoda neďaleko Lučenca. Vo večerných hodinách sa zrazili dve osobné autá. Po náraze sa jedno z nich zlomilo na dve časti. V troskách vyhasli dva ľudské životy.

Nehoda sa stala na ceste pri obci Pinciná. Tridsaťšesťročný vodič Opla išiel podľa polície pravdepodobne rýchlejšie ako mal a z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa zrazil s druhým autom.

"Na mieste nehody bolo zistené, že sa jedná o zrážku dvoch osobných motorových vozidiel s tromi zranenými osobami. Dve osoby boli v bezvedomí a okolidúci vodiči im poskytovali prvú predlekársku pomoc, naši príslušníci ich vystriedali a poskytovali prvú predlekársku pomoc do príchodu zdravotnej záchrannej služby," povedal veliteľ zásahu Michal Marcinek. 

Auto sa po náraze rozdelilo na dve časti. Zadná časť zostala na ceste, predná s posádkou sa zosunula približne 5 metrov do trávneho porastu.

"Vodič vozidla Opel a jeho spolujazdec utrpeli zranenia, ktorým na mieste nehody podľahli. U nebohého vodiča bude požitie alkoholu zisťované pri pitve. U vodiča Octavie bola dychová skúška negatívna. Vodič Octavie sa zo zranení bude liečiť približne päť týždňov, ak nenastanú komplikácie," uviedla hovorkyňa banskobystrickej polície Mária Faltániová. 

"Pacient pri nehode utrpel stredne ťažké poranenia. Mal zlomeninu predlaktia, úraz panvy a hlavy. Po ošetrení bol posádkou rýchlej zdravotnej pomoci prevezený na úrazové oddelenie v Lučenci," opísala hovorkyňa záchrannej skupiny Katarína Načiniaková. 

Pozrite si archívnu reportáž.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

14:10 Súdna sieň
15:20 ZÁCHRANÁRI
16:10 NAŠI II.
14:05 Panelák
14:55 Panelák
15:45 Profesionáli II.
14:50 Kosti II.
15:50 Tlkot srdca
16:45 Klamári II.
14:45 Ferdo Mravec
15:15 Jahôdka a jej kamaráti II.
15:40 Lovci drakov
14:30 Žena z mých snů
16:15 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
18:00 Tristan a Isolda