Obyvateľov paneláku zobudila policajná razia. Policajti obsadili jeden z bytov

Obyvateľov paneláku zobudila policajná razia. Policajti obsadili jeden z bytov

BRATISLAVA / Policajti ráno zobudili obyvateľov paneláku v hlavnom meste. Na jednom poschodí kukláči vyrazili dvoje dverí. Počas akcie sa zamerali na zlodejov áut.

Policajti od rána, na niekoľko hodín obsadili jeden z bytov na Račianskej ulici v Bratislave. "Krátko pred deviatou ráno som počula ako na chodbe u nás začali búchať policajti na dvere silno a začali kričať - polícia, polícia otvorte - a vyrazili dvere, lebo im nikto neotváral, potom vleteli do chodby," uviedla obyvateľka domu. "Policajti v rámci akcie vykonali na viacerých miestach v Bratislave domové prehliadky a prehliadky iných priestorov a pozemkov. Procesné úkony boli vykonané za účelom zabezpečenia dôkazov týkajúcich sa krádeží motorových vozidiel. V tejto súvislosti boli zadržané dve osoby," informovala Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ Bratislava. 

​Následne bolo počuť povely, Polícia, ľahnite si na zem. Ruky nad hlavu a k zemi. Krátko potom mali policajti zháňať tlmočníka. Podľa svedkov z miesta, zadržané osoby by mali pochádzať z Ukrajiny.

Podľa zdroja blízkeho vyšetrovaniu, ďalšia z razií, ktorá súvisela s nedeľnou policajnou akciou mala byť aj na Medzilaboreckej ulici. "Poskytnutie bližších informácií v súčasnosti nie je možné, nakoľko by to mohlo zmariť alebo sťažiť objasnenie a vyšetrenie veci. Bližšie informácie k prípadu poskytneme, ak to procesná situácia vo vyšetrovaní umožní," dodala Veronika Slamková. 

Muža zatkli pre podozrenie z drogovej činnosti. To čo našli ich prekvapilo:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:50 Súdna sieň
10:55 POLICAJTI V AKCII
12:00 NOVINY O 12:00
09:15 Profesionáli III.
10:15 Nákupné maniačky
11:50 NOVÉ BÝVANIE
09:45 Policajt z L.A.
11:00 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
12:05 Neserte nám pestúnku II.
10:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Zabi nudu! II.
08:45 Skleněný zámek
11:05 Zátah
13:20 Tamara Dreweová