Obyvateľov paneláku zobudila policajná razia. Policajti obsadili jeden z bytov

Obyvateľov paneláku zobudila policajná razia. Policajti obsadili jeden z bytov

BRATISLAVA / Policajti ráno zobudili obyvateľov paneláku v hlavnom meste. Na jednom poschodí kukláči vyrazili dvoje dverí. Počas akcie sa zamerali na zlodejov áut.

Policajti od rána, na niekoľko hodín obsadili jeden z bytov na Račianskej ulici v Bratislave. "Krátko pred deviatou ráno som počula ako na chodbe u nás začali búchať policajti na dvere silno a začali kričať - polícia, polícia otvorte - a vyrazili dvere, lebo im nikto neotváral, potom vleteli do chodby," uviedla obyvateľka domu. "Policajti v rámci akcie vykonali na viacerých miestach v Bratislave domové prehliadky a prehliadky iných priestorov a pozemkov. Procesné úkony boli vykonané za účelom zabezpečenia dôkazov týkajúcich sa krádeží motorových vozidiel. V tejto súvislosti boli zadržané dve osoby," informovala Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ Bratislava. 

​Následne bolo počuť povely, Polícia, ľahnite si na zem. Ruky nad hlavu a k zemi. Krátko potom mali policajti zháňať tlmočníka. Podľa svedkov z miesta, zadržané osoby by mali pochádzať z Ukrajiny.

Podľa zdroja blízkeho vyšetrovaniu, ďalšia z razií, ktorá súvisela s nedeľnou policajnou akciou mala byť aj na Medzilaboreckej ulici. "Poskytnutie bližších informácií v súčasnosti nie je možné, nakoľko by to mohlo zmariť alebo sťažiť objasnenie a vyšetrenie veci. Bližšie informácie k prípadu poskytneme, ak to procesná situácia vo vyšetrovaní umožní," dodala Veronika Slamková. 

Muža zatkli pre podozrenie z drogovej činnosti. To čo našli ich prekvapilo:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:00 NAJLEPŠIE POČASIE
05:05 Noviny TV JOJ
05:45 Krimi
05:05 Súdna sieň
05:50 Súdna sieň
06:45 Dr. LUDSKY
05:10 Súdna sieň
06:00 Prvé oddelenie II.
06:20 Prvé oddelenie II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:55 Slunce, seno, erotika
07:50 Děkan Spanley
09:40 Žena z mých snů