Obyvateľov paneláku zobudila policajná razia. Policajti obsadili jeden z bytov

Obyvateľov paneláku zobudila policajná razia. Policajti obsadili jeden z bytov

BRATISLAVA / Policajti ráno zobudili obyvateľov paneláku v hlavnom meste. Na jednom poschodí kukláči vyrazili dvoje dverí. Počas akcie sa zamerali na zlodejov áut.

Policajti od rána, na niekoľko hodín obsadili jeden z bytov na Račianskej ulici v Bratislave. "Krátko pred deviatou ráno som počula ako na chodbe u nás začali búchať policajti na dvere silno a začali kričať - polícia, polícia otvorte - a vyrazili dvere, lebo im nikto neotváral, potom vleteli do chodby," uviedla obyvateľka domu. "Policajti v rámci akcie vykonali na viacerých miestach v Bratislave domové prehliadky a prehliadky iných priestorov a pozemkov. Procesné úkony boli vykonané za účelom zabezpečenia dôkazov týkajúcich sa krádeží motorových vozidiel. V tejto súvislosti boli zadržané dve osoby," informovala Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ Bratislava. 

​Následne bolo počuť povely, Polícia, ľahnite si na zem. Ruky nad hlavu a k zemi. Krátko potom mali policajti zháňať tlmočníka. Podľa svedkov z miesta, zadržané osoby by mali pochádzať z Ukrajiny.

Podľa zdroja blízkeho vyšetrovaniu, ďalšia z razií, ktorá súvisela s nedeľnou policajnou akciou mala byť aj na Medzilaboreckej ulici. "Poskytnutie bližších informácií v súčasnosti nie je možné, nakoľko by to mohlo zmariť alebo sťažiť objasnenie a vyšetrenie veci. Bližšie informácie k prípadu poskytneme, ak to procesná situácia vo vyšetrovaní umožní," dodala Veronika Slamková. 

Muža zatkli pre podozrenie z drogovej činnosti. To čo našli ich prekvapilo:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
19:00 Profesionáli
20:00 ŽREBOVANIE
20:05 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
19:00 Kuriér
20:10 Doktori II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
19:25 Barbapapa II.
19:35 Volám sa Caillou V.
20:00 Ferdo Mravec
18:25 American Teen
20:15 Prázdniny!
22:10 Na dosah