Na východe zahynula 31-ročná žena, čelne sa zrazila s ďalším autom

16.02.2019 14:30 Noviny.sk Krimi
Na východe zahynula 31-ročná žena, čelne sa zrazila s ďalším autom Zdroj: Facebook- Polícia SR
VEĽKÝ ŠARIŠ / Život 31-ročnej ženy z Michaloviec vyhasol v sobotu ráno pri dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel na ceste medzi Prešovom a Veľkým Šarišom. Ďalší dvaja ľudia utrpeli pri čelnej zrážke Škody Fabia a Volswagenu Polo zranenia.

Ako informoval krajský policajný hovorca Daniel Džobaník, nehoda sa stala v sobotu krátko pred 9. hodinou, keď v smere od Prešova viedla 31-ročná žena z Michaloviec VW Polo, pričom zo zatiaľ nezistených príčin sa v pravotočivej zákrute čelne zrazila s oprotiidúcou Škodou Fabia. Vodička Pola, ktorá bola pri nehode v aute sama, utrpela ťažké zranenia, ktorým na mieste podľahla.

"Pri nehode zahynula žena, ktorú sa záchranári snažili oživiť. Žiaľ, bezúspešne a lekár musel konštatovať smrť. Na mieste ďalej ošetrili dvoch mužov, ktorí utrpeli rôzne poranenia a transportovali ich do nemocnice,“ informovala hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová.

Vo vozidle Škoda Fabia utrpeli 33-ročný vodič z Prešova a 45-ročný spolujazdec z Kojatíc ľahšie zranenia s predpokladanou dobou práceneschopnosti do 7 dní. Na mieste zasahovala aj polícia a šesť hasičov s tromi kusmi techniky. Cesta 1. triedy bola zhruba poldruha hodiny uzavretá "Dychová skúška na alkohol bola u vodiča Fabie negatívna, u nebohej bude alkohol zisťovaný pri pitve,“ uviedol Džobaník. Ako dodal, príčiny a okolnosti nehody sú predmetom ďalšieho vyšetrovania. Polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

Na začiatku februára si nehoda pri Nitre vyžiadala dve obete:

Zdroj: noviny.sk

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:50 Harry a Meghan – Kráľovská romanca
11:00 Ladíme 2
13:30 Neserte nám pestúnku
07:45 Bláznivá olympiáda
10:10 Superpolicajti z Miami
12:35 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY
09:35 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
11:05 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
12:25 Rozpáľ to v Španielsku, šéfe!
09:30 Ruby z dúhy I.
09:50 Knihy od Stonožky
10:00 Jahôdka a jej kamaráti I.
09:35 Rande naslepo
11:35 Arrietty ze světa půjčovníčků
13:20 Přijímačky