VIDEO: Tínedžer udrel päsťou staršiu ženu tak, že spadla na zem

VIDEO: Tínedžer udrel päsťou staršiu ženu tak, že spadla na zem

POPRAD / Diváci do TV JOJ poslali video, na ktorom mladík päsťou udrel staršiu ženu tak, že spadla na zem. K incidentu malo dôjsť v Poprade. Zábery sa dostali aj k policajtom. Upozorňujeme, že nasledujúci obsah nie je vhodný pre maloletých čitateľov.

"Koľko má tvoja mama rokov, že si ma udrel," kričí staršia žena na mladíka tesne predtým, než jej uštedril ďalšiu ranu. A to priamo na ulici v Poprade. Šokujúce video sa dostalo aj priamo k policajtom. 

Napriek tomu, že doposiaľ niekto nepodal trestné oznámenie, popradskí kriminalisti to nenechali tak a začali okolnosti útoku preverovať. "Stotožnili a vypočuli sme chlapca na videu a ďalej pracujeme na zistení totožnosti napadnutej ženy a preverujeme všetky okolnosti prípadu, ktorý sa mal stať ešte začiatkom decembra minulého roku," informoval policajný hovorca Daniel Džobanik. 

Podľa zdroja TV JOJ blízkemu vyšetrovaniu by mala byť obeťou žena žijúca na ulici.To však potvrdia až operatívci, ktorí sa ju snažia vypátrať. Útok šokoval aj užívateľov sociálnej siete. Na adresu chlapca padajú veľmi ostré komentáre.

Čo presne predchádzalo útoku zisťuje polícia. Viac svetla do prípadu určite prinesie aj výpoveď napadnutej. V tomto prípade je ale zarážajúce okrem útoku aj fakt, že nikto nezavolal na číslo 158. Polícia preto vyzýva všetkých, ktorí sa stanú svedkami takýchto incidentov, aby ich kontaktovali. Môžu tak prípad začať riešiť už na mieste.​

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

22:35 Ben Hur
01:10 Noviny TV JOJ
02:05 DIVOKÉ KONE
22:35 Dobrý, zlý a mŕtvy
00:20 Mutanti II.
01:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
23:00 TIPOS INFO
23:05 Paranormálne záhady IV.
00:05 POLICAJTI V AKCII
22:50 Volám sa Caillou V.
23:15 Fix a Foxi II.
23:40 Albert spoznáva svet
21:50 96 hodin: Zúčtování
23:50 Poslední přežije
01:20 Alibi na klíč