Vážna nehoda na Záhorí. Mladá žena sa vážne zranila po zrážke s iným autom

28.01.2019 19:01 Noviny.sk Krimi

Vážna nehoda na Záhorí. Mladá žena sa vážne zranila po zrážke s iným autom

ROHOŽNÍK/SOLOŠNICA / 34 ročná žena bojuje v bratislavskej nemocnici o život. Vážne sa zranila pri rannej nehode na Záhorí. Pri obchádzaní traktora dostala šmyk a v protismere sa zrazila s kamiónom.

Pri nehode medzi Rohožníkom a Sološnicou sa vážne zranila vodička osobného auta. Približne o pol ôsmej ráno aj na Záhorí dopravu komplikoval sneh. Mladá vodička chcela obísť traktor s pluhom na odhŕňanie snehu. Pri zaraďovaní sa do svojho jazdného pruhu ale dostala šmyk, prešla do protismeru a bočnou stranou narazila do prichádzajúceho kamióna.

Záchranárom sa ju podarilo dostať z vraku. Potrebovala urgentnú pomoc. Utrpela veľmi vážne zranenia.

"Žena utrpela ťažký úraz hlavy. Záchranári ju po ošetrení previezli v umelom spánku a kritickom stave do jednej z bratislavských nemocníc," potvrdila Alena Krčová, hovorkyňa OS ZZS SR.

Po zrážke zostal kamión v nebezpečnej polohe. Príves bol na ceste, no kabína uprostred strmého svahu. Pri zaistení kamióna by sa na zľadovatenej ceste mohla hasičská technika zošmyknúť aj s nákladiakom.

Na pomoc preto prišla špeciálna odťahová služba. Cesta bola asi hodinu neprejazdná. Pre rýchlejší dojazd záchranárov vyslalo operačné stredisko k nehode posádky z troch rôznych miest. Presné okolnosti tejto dopravnej nehody vyšetruje polícia.

Opatrnosti počas zimy nikdy nie je dosť:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:20 NOVÁ ZÁHRADA
06:05 Dr. Dokonalý
07:20 Panelák VIII.
05:05 Súdna sieň
05:45 Dovidenia, stará mama! II.
06:20 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:20 Red Dog - psí legenda
07:05 Za hranici
08:55 Skoro dospělá